loader
img

Радіо Обозреватель-Queen (Україна - Київ ) слухати онлайн.

Радіо Обозреватель - Українська інтернет радіостанція, транслює безліч тематичних музичних каналів.
В ефірі немає реклами і 24 години на добу звучить тільки справжня музика.

Queen-безперечно, одна з найпопулярніших груп в історії рок-музики всіх часів і народів. Британці, які досягли піку популярності ще в середині 1970-х років, до сих пір, навіть після смерті в 1991 році свого легендарного вокаліста і фактичного розпаду, б'ють рекорди популярності, а інтерес до їх творчості незмінно високий.

Одна з причин такого феноменального успіху-найяскравіший фронтмен групи Фредді Меркюрі( Фаррух Булсара), неординарна, харизматична особистість і геніальний вокаліст, що визнається багатьма критиками, знавцями і слухачами кращим рок-співаком в історії. На рахунку групи Queen десятки мегауспішних і популярних у всьому світі рок-хітів, музиканти за роки існування колективу випустили 15 студійних і 9 концертних альбомів, чимала кількість збірок і значна кількість відеокліпів.

творчості Queen і Фредді Меркюрі присвячено величезну кількість книг і фільмів, а спадщина групи, її внесок у світову музику воістину безцінний. Після трагічного відходу з життя фронтмена Фредді Меркюрі група незабаром повернулася до активної концертної діяльності, виступаючи з Полом Роджерсом, а потім Адамом Ламбертом в якості вокалістів. Пісні колективу досі перевидаються у вигляді нових збірок, ну а сам культовий колектив все так же затребуваний і має армію шанувальників, що обчислюється десятками і сотнями мільйонів.

Онлайн радіо "Freddie Mercury & Queen" дасть вам можливість познайомитися з повною дискографією популярного колективу.

Copyright © 2024 103FM Template designed by 103fm.com.ua.

artist