loader
img

Радіо Обозреватель-Country (Україна - Київ ) слухати онлайн.

Радіо Обозреватель - Українська інтернет радіостанція, транслює безліч тематичних музичних каналів.
В ефірі немає реклами і 24 години на добу звучить тільки справжня музика.

Кантрі (сільська музика)-найбільш поширений різновид Північноамериканської народної музики, за популярністю в США не поступається поп-музиці.

Кантрі об'єднує два різновиди американського фольклору-це музика білих поселенців, що влаштувалися в Новому Світі в XVII—XVIII століть і ковбойські балади Дикого Заходу. У цій музиці сильно спадщина єлизаветинських мадригалів, ірландської та шотландської народної музики. Основні музичні інструменти цього стилю-гітара, банджо і скрипка.

до початку 1970 — х рр.в індустрії кантрі позначилися два полюси: з одного боку це зв'язок з музичною традицією і тематикою хіллбіллі, з іншого-тяжіння до естради і масового слухача. Саме Популярність одного з цих двох ухилів з тих пір буде визначати жанр в той чи інший період. У руслі традиційного кантрі почали кар'єру Лоретта Лінн, Мерл Хаггард, Віллі Нельсон і Вейлон Дженнінгс. Однак найбільший успіх у другій половині 1970-х рр. отримали якраз виконавці, значно стерші межі між кантрі та естрадою: Конвей Твітті, Глен Кемпбелл, Енн Мюррей, Кенні Роджерс, Барбара Мандрелл, записи яких настільки мало чим відрізнялися від виконавців поп-музики, що між кантрі-радіостанціями виникають запеклі суперечки про те, наскільки вписується та чи інша пісня в їх формат. Найвищого піку таке поп-кантрі досягло в рубежі 1970-1980-х рр., не в останню чергу, завдяки фільму «Міський ковбой», що викликав масовий інтерес до кантрі.

Copyright © 2024 103FM Template designed by 103fm.com.ua.

artist