loader
img

Радіо Обозреватель-АВТОРСЬКА ПІСНЯ (Україна - Київ ) слухати онлайн.

Радіо Обозреватель - Українська інтернет радіостанція, транслює безліч тематичних музичних каналів.
В ефірі немає реклами і 24 години на добу звучить тільки справжня музика.

АВТОРСЬКА ПІСНЯ (бардівська музика) — пісенний жанр, що виник в середині XX століття в різних країнах. Його відмінними рисами є поєднання в одній особі автора музики, тексту і виконавця, гітарний супровід, пріоритет значущості тексту перед музикою, орієнтація на колективний спів непрофесіоналами.

спочатку основу жанру становили студентські та туристські пісні, що відрізнялися від "офіційних" (поширювалися по державних каналах), живим, неформальним підходом до теми.

Авторська пісня була однією з форм самовираження»шістдесятників".

АВТОРСЬКА ПІСНЯ-це пісні під гітару, які виконує сам автор. Ніякої фальші і удавання, тільки справжні почуття. Це пісні про дружбу і любов, вірність і зраду.

АВТОРСЬКА ПІСНЯ не є феноменом лише російської культури. Це явище виникло в 1960-і роки одночасно в різних країнах. Скрізь Автори-виконавці співали пісні власного твору під гітару.

скрізь такі поети з гітарами були глибоко пов'язані з місцевою традицією, але при цьому всюди їх пісні містили критику суспільства і держави — неважливо соціалістичного або капіталістичного, представляли собою експеримент з різними жанрами і володіли колосальною здатністю створювати альтернативні аудиторії (перш за все молодіжні).

Copyright © 2024 103FM Template designed by 103fm.com.ua.

artist