loader
img

Радіо Обозреватель-New Age (Україна - Київ ) слухати онлайн.

Радіо Обозреватель - Українська інтернет радіостанція, транслює безліч тематичних музичних каналів.
В ефірі немає реклами і 24 години на добу звучить тільки справжня музика.

New Age (музика нової епохи) — сукупність музичних стилів, спрямованих на релаксацію, створення позитивних емоцій і стимулювання творчості.

Часто використовується як мелодійний фон для занять творчою діяльністю, йогою, масажем, при читанні, як метод боротьби зі стресом і для створення умиротвореної атмосфери.

нерідко можна зустріти використання звуків природи (в якості вступу, або протягом усього твору). Тривалість однієї композиції може становити від декількох хвилин до півгодини і більше.

Музика нью-ейдж включає як музичні електронні форми, що спираються на тривалі гармонійні «підкладки», так і акустичні форми з використанням флейти, фортепіано, гітари і різних інструментів народів світу. Найчастіше композиції включають в себе елементи етніки.

у ряді випадків при створенні композицій використовуються цифрові семпли звучання акустичних інструментів. Вокальні композиції менш поширені, ніж інструментальні, і можуть включати тексти на санскриті, наспіви в тибетському або індійському стилі, а також лірику, засновану на кельтських легендах.

Copyright © 2024 103FM Template designed by 103fm.com.ua.

artist