loader
img

Радіо Обозреватель-Jazz-Rock & Fusion (Україна - Київ ) слухати онлайн.

Радіо Обозреватель - Українська інтернет радіостанція, транслює безліч тематичних музичних каналів.
В ефірі немає реклами і 24 години на добу звучить тільки справжня музика.

Джаз-ф'южн (також джаз-рок ф'южн)-музичний жанр, що поєднує в собі елементи джазу і музики інших стилів, зазвичай поп, рок, фолк, реггі, фанк, метал, R&B, хіп-хоп, електронна музика і Етнічна музика. Альбоми ф'южн, навіть зроблені одним виконавцем, часто включають в себе різноманітність цих стилів.

в кінці 1960-х джазмени стали змішувати різні форми і імпровізаційні техніки джазу з електричними інструментами року і ритмами соулу і ритм-енд-блюзу. В цей же час деякі рок-музиканти стали додавати джазові елементи в свою музику. 1970-ті стали десятиліттям найбільшого розвитку ф'южну, хоча стиль добре представлений і в більш пізні часи. Будучи більш систематизованим музичним стилем, ф'южн може бути розглянутий як музична традиція або підхід. Деяка прогресив-рок музика також вважається ф'южном.

Фьюжн-музика зазвичай інструментальна, часто зі складними тактовими розмірами, метром, ритмом і подовженими композиціями, що містять імпровізації. Багато видатних фьюжн-музиканти впізнавані за високим рівнем техніки, що поєднується зі складними композиціями і музичними імпровізаціями в метрах, рідко зустрічаються в інших західних музичних формах.

Copyright © 2024 103FM Template designed by 103fm.com.ua.

artist