loader
img

Радіо Обозреватель-Heavy Metal (Україна - Київ ) слухати онлайн.

Радіо Обозреватель - Українська інтернет радіостанція, транслює безліч тематичних музичних каналів.
В ефірі немає реклами і 24 години на добу звучить тільки справжня музика.

хеві-метал- (важкий метал) — жанр рок-музики. Зазвичай цим словом називають "класичний" метал в тому його вигляді, в якому він був створений в 1970-і роки такими групами, як Black Sabbath і Judas Priest.

хеві метал остаточно сформувався до кінця 1970-х з приходом т.зв. нової хвилі британського хеві металу. Для сучасного хеві характерні: середній або прискорений темп, значна агресія, центральна роль соло-гітариста, тривалі і технічні гітарні соло. Вокал, як правило, високий.

Тематика текстів досить різноманітна-можуть бути пісні про війну, Апокаліпсис, на суспільну і філософську теми, зустрічаються пісні про любов (Арія). Концерти метал-музикантів зазвичай яскраві, із застосуванням світлових і піротехнічних ефектів.

Heavy Metal-це кулеметні барабани і вокал, який змінюється від левиного рику до оперних партій! Heavy Metal-це і класика, це і нова хвиля британського хеві-металу, це і мелодійний power-метал з віртуозними клавішними, це і неокласик-метал.

у хевіпавер-металі можна знайти все: від експресії і дикої енергії до душевної лірики і ніжних мелодій. Всі без винятку команди, які грають в цьому жанрі - професіонали і віртуози. Це один з найбільш технічних і мелодійних видів музики.

Copyright © 2024 103FM Template designed by 103fm.com.ua.

artist