loader
img

Радіо Обозреватель-ChillOut (Україна - Київ ) слухати онлайн.

Радіо Обозреватель - Українська інтернет радіостанція, транслює безліч тематичних музичних каналів.
В ефірі немає реклами і 24 години на добу звучить тільки справжня музика.

Chillout-спокійна музика різних стилів і напрямків для релаксу і комфортного фону.

це, головним чином, тональна,» розслаблююча " музика, що зародилася як окремий напрямок зовсім недавно, в середині 1990-х років, і стала виключно популярною у всьому світі.

як вважають справжні знавці і цінителі жанру, слухаючи цю ейфоричну і зачаровує музику, слухачі без праці можуть уявити собі неповторний середземноморський захід і повною мірою насолодитися цією красивою картиною. Подібний ефект досягається використанням синтезованих звуків струнних інструментів, мандолін і гітар, характерного саунду клавішних, звуків хвиль, а також «шепоче» вокалу.

Chillout - це також окремий танцпол або зона відпочинку у великих і модних танцювальних клубах. Тут, як правило, грають розслаблюючу музику, подають легкі коктейлі та безалкогольні напої, вишукані закуски і салати. У чиллауті рідко танцюють, сюди приходять відпочити після роботи або після танців на основному клубному танцполі, провести час в своє задоволення і зі смаком.

радіо Chillout-це кращі представники жанру, музика яких була дбайливо відібрана і приправлена невеликою кількістю чиллхауса в ранкові години, коли відпочивати ще зарано. Наша станція покликана створювати Вам комфортний, ненав'язливий фон протягом усього дня, ну а у вечірні години служити стильним і вишуканим компонентом дорогоцінних і приємних годин відпочинку, розслаблення.

Copyright © 2024 103FM Template designed by 103fm.com.ua.

artist