loader
img

Радіо Обозреватель-Рок-н-рол (Україна - Київ ) слухати онлайн.

Радіо Обозреватель - Українська інтернет радіостанція, транслює безліч тематичних музичних каналів.
В ефірі немає реклами і 24 години на добу звучить тільки справжня музика.

Rock-n-Roll-жанр популярної музики, що народився в 1950-х роках в США і з'явився ранньою стадією розвитку рок-музики. Також танець, виконуваний під музику рок-н-ролу. В англомовних країнах термін» рок-н-рол " нерідко застосовують при загальному позначенні рок-музики.

Рок-н-рол з'явився результатом синтезу різних стилів американської музики. Майже одночасно, незалежно один від одного, невідомі нікому білі і чорні музиканти американського Півдня стали змішувати ритм-енд-блюз, Бугі-вугі і кантрі домагаючись невідомого до того звучання.

класичне звучання рок-н-ролу було сформовано в 1954-55 рр.., Коли Білл Хейлі, Елвіс Преслі, Чак Беррі, Літл Річард і Фетс Доміно записували пісні, що заклали основу рок-н-ролу. Кожен з цих унікальних музикантів привносив щось особливе в нову музику: Елвіс Преслі сміливо експериментував з кантрі і блюзом; Фетс Доміно нарешті довів, що його новоорлеанське піаніно бугі-вугі і було рок-н-ролом; ураганний ритм і шалені крики піаніста Літла Річарда стали квінтесенцією бунтарського характеру року, а гітарні акорди і дотепні Тексти Чака Беррі стали прикладом для незліченних наслідувань.

уособленням рок-н-ролу все ж досі є Елвіс Преслі, названий «королем рок-н-ролу» ще в 1956 році і зробив величезний музичний і стилістичний вплив на молоде покоління не тільки Америки, але всього світу.

Copyright © 2024 103FM Template designed by 103fm.com.ua.

artist