facebook-24 vkontakte-24 youtube-24 googleplus-24 twitter-24 twitter-24
Субота 24 лютого 2018

Новини

Анонс подій тижня

Впродовж тижня в рамках підготовки до чергової сесії заплановані засідання шести постійних депутатських комісій обласної ради. 26 лютого – комісії з питань регламенту, депутатської етики, місцевого самоврядування, законності, правопорядку та антикорупційної діяльності; 27 лютого – з питань соціально-економічного розвитку регіону, інвестиційної діяльності, середнього і малого бізнесу, будівництва, транспорту та зв’язку; 28 лютого – комісії з питань охорони здоров’я, соціального захисту населення та у справах ветеранів; 1 березня – з питань екології, охорони навколишнього середовища та використання природних ресурсів, а також з гуманітарних питань і на 2 березня призначене засідання постійної комісії з питань бюджету і комунальної власності.

***

В понеділок, 26 лютого, голова облдержадміністрації Ігор Гундич проведе звітну прес-конференцію про результати роботи за 2017 рік. Прес-конференція відбудеться в Попільнянському районі.

***

В Новограді-Волинському 26 лютого відбудеться літературно-музичний вечір "Життя і творчість Великої Українки", присвячений 147 річниці від дня народження Лесі Українки. Початок о 15.00 в міському Палаці культури.

***

27 лютого в обласній бібліотеці для юнацтва відбудеться інтерактивна зустріч "Топ-25 професій майбутнього". Учасники зможуть дізнатися, які фахівці будуть затребувані через 15-20 років.

***

28 лютого відбудеться чергове засідання виконавчого комітету Баранівської міської ради Початок о 10.00 в залі засідань міської ради за адресою вул. Соборна, 20.

***

28 лютого завершується реєстрація претендентів на здобуття премії імені Івана Огієнка. Премія присуджується за заслуги у розвитку національної духовної культури, утвердження української державності, міжнаціональної та міжконфесійної злагоди у номінаціях: "Література", "Мистецтво", "Освіта", "Наука", "Громадська, політична та духовна діяльність" у розмірі до 10 тис. грн. у кожній номінації.

Право висунення претендентів на здобуття Премії належить осередкам Всеукраїнського товариства Івана Огієнка, творчим спілкам, громадським об’єднанням, установам, організаціям, науковим, освітнім, культурним, церковним закладам, що діють як в Україні, так і за її межами. Також право на висунення претендентів на здобуття Премії мають лауреати попередніх років за умови, що вони не входять до складу комітету з Огієнківської премії відповідного року.

Матеріали надсилаються або подаються особисто до Комітету з Премії Івана Огієнка (10014, м. Житомир, вул. Мала Бердичівська, 25, управління культури облдержадміністрації).

***

28 лютого новоград-волинців та гостей міста запрошують на урочистості з нагоди відкритого рейтингу популярності "Гордість міста-2017", які розпочнуться о 15.00 у великій залі міського Палацу культури.

***

До 28 лютого в обласній науковій бібліотеці імені Олега Ольжича проходить виставка робіт вихованців Житомирського міського центру науково-технічної творчості учнівської молоді. У фойє бібліотеки - виставка світлописів учасників гуртка "Юний фотоаматор".

У відділі літератури з мистецтв презентують творчий доробок представники шести гуртків - художнього випилювання, орігамі, студії образотворчого мистецтва, м’якої іграшки, моделювання одягу, народного мистецтва. Оглянути представлені роботи можна будь-якого дня, а 27 лютого можна ще й поспілкуватися з їх авторами та керівниками гуртків. Початок цієї зустрічі - о 16.00.

***

Впродовж березня проводитиметься прийом робіт для участі в ІІІ Міжнародному відкритому конкурсі творчих робіт в галузі цифрового мистецтва "Яка прекрасна наша планета!".

Конкурс проводить Асоціація музеїв космонавтики України, а національними координаторами є музей космонавтики ім. С.П. Корольова, Литовський музей етнокосмології та музей польської авіації.

Цьогорічна тема конкурсу – "Космічна наука та техніка". Для участі у конкурсі запрошуються діти у трьох вікових категоріях: 7-10 років, 11-14 років, 15-18 років.

Організатори наголошують, що прийом робіт проводиться з 1 до 30 березня 2018 року лише через офіційний сайт конкурсу — www.beautifulplanet.top

Оцінюватися будуть відповідність обраній темі, художнє та технічне виконання, оригінальність. Переможців визначатимуть в кожній віковій групі, Гран-прі буде вручений автору кращої роботи конкурсу в незалежності від вікової групи.

Про результати Оргкомітет до 10 квітня оголосить на сайті Асоціації музеїв космонавтики України www.amcos.org.ua та на сайтах національних координаторів конкурсу.

***

З 1 березня стартує грантовий конкурс для громадських організацій Таке рішення прийняла Координаційна рада з питань сприяння у розвитку громадянського суспільства області, повідомляє прес-служба облдержадміністрації. Гранти цьогоріч надаватимуться за десятьма тематичними напрямками: соціально-економічний розвиток області, впровадження реформи децентралізації, національно-патріотичне виховання дітей та молоді, спорт, культурно-просвітницькі заходи, проведення соціологічних досліджень, інформаційні технології; транспорт, сфера ЖКГ; екологія, розвиток та захист інформаційного простору області.

З бюджету на втілення проектів переможців загалом передбачено один мільйон гривень. Одна громадська організація може подати лише одну конкурсну пропозицію. Оптимальна сума гранту – до 100 тисяч гривень, проте координаційна рада розглядатиме й проекти з іншими бюджетами. Подати документи на участь в грантовому конкурсі можна до 30 березня.

Після завершення прийому координаційна рада визначить переможців, які будуть запрошені до публічної презентації своїх ідей.

Прийом конкурсної пропозиції з повним пакетом документів відбуватиметься у робочі дні за адресою: м. Житомир, майдан імені С.П. Корольова, 1, каб. 225 (управління інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю облдержадміністрації). Контактний телефон: (0412) 47-46-18, 47-50-19.

***

На 1 березня у Житомирі призначена сесія міської ради, перенесена з 22 лютого.

***

1 та 2 березня в обласній філармонії відбудуться урочистості до її 80-річчя. 1 березня о 15.00 у філармонії презентують документальний фільм та книгу про історію закладу.

На 2 березня запланована велика концертна програма. В першому відділенні виступатимуть солісти та колективи нинішнього складу філармонії. В другому – колишні солісти закладу, які сьогодні працюють в інших країнах, виступатимуть у супроводі Державного академічного симфонічного оркестру національного радіо України. На завершення програми слухачам буде представлена спільна роботи цього оркестру та хорової капели "Орея", Початок концерту 2 березня о 18.30.

***

03 березня об 11.00 год. в новоград-волинському районному Будинку культури відбудеться конкурс "Жінка року - 2017".

У Житомирі голова Міграційної служби України говорив про те, що деякі українці не розуміють, для чого їм закордонні паспорти

Звітуючи на виїзному засіданні колегії міграційної служби, її очільник Максим Соколюк говорив також про видачу закордонних біометричних паспортів. За його словами, після отримання Україною безвізу кількість українців, які вирішили оформити цей документ, зросла більш ніж у два рази. Якщо у 2016 році закордонний біометричний паспорт оформили півтора мільйона громадян, то у 2017 – їх було вже майже 4 мільйони. Разом з тим, Максим Соколюк відзначив, що чимало людей оформлюють паспорти, не розуміючи для чого вони це роблять. І це тільки погіршує ситуацію з чергами і затримками з виготовленням документів:

"Громадяни, на жаль, на сьогоднішній день, зважаючи на ті черги, які є на виготовлення документів, на той попит, на жаль, дуже багато громадян не розуміють, для чого вони оформлюють закордонні паспорти. Тобто, вони їх оформлюють їх і нікуди не їдуть. Будемо вважати, що в наступні місяці цей попит спаде, і ми повернемося до визначених законодавством строків видачі документів і ті проблеми, які є, на які скаржаться громадяни, вони уйдуть".

Загалом же, голова Міграційної служби України роботу своєї структури визнав задовільною, відзначивши, що за останній рік вдалося значно покращити її діяльність. Що стосується Житомирського обласного управління міграційної служби, то минулого року завдяки її роботі до обласного бюджету надійшло 33 мільйони гривень.

Міський голова Житомира відзвітував за виконану роботу протягом минулого року

Зала Дому української культури, де проходив звіт очільника обласного центру була переповнена, частина людей стояла при вході. Послухати міського голову прийшли переважно представники міськради, громадські активісти та люди пенсійного віку. На початку звіту міський голова Сергій Сухомлин зазначив, що рік для міста був не простий:

"Непростий був рік. Дуже багато було викликів. І всі ви знаєте, що децентралізація, яка йде в країні, дає дуже багато переваг місцевому самоврядуванню. І дійсно, у нас додатково з'являється багато повноважень для можливостей, але на той час на нас перекладаються і великі фінансові ресурси. Але децентралізація – це одна з найуспішніших реформ, адже в країні вона дає головне – можливості".

Міський голова представив свій звіт у формі мультимедійної презентації, на якій відзначив успіхи у питаннях проведення термосанації бюджетних установ, заходів з відновлення та розвитку альтернативної енергетики, певні досягнення у транспортній галузі. Щодо негативних аспектів, то Сергій Сухомлин вказав на поганий стан доріг в місті, неякісну реконструкцію плитки на Михайлівській.

Після звіту бажаючі мали можливість висловитися або задати міському голові питання. Частина присутніх висловлювала незадоволення діяльністю очільника Житомира, проте, на противагу їм, виступали і люди, які дякували меру за гарну роботу.

Минулоріч Житомирщина експортувала товарів на суму у більш ніж півмільярда доларів

Загалом, сума експорту склала 590 мільйонів доларів, а імпорту – 450 мільйонів доларів, що відповідно на 22% та 34% більше рівня попереднього року. Зовнішня торгівля здійснювалася з партнерами зі 113 країн світу, кажуть в обласному управлінні статистики. Найвагоміші експортні поставки товарів здійснювалися до Німеччини, Польщі та Білорусі, причому експорт до цих країн зріс порівняно з 2016 роком в 1,3 – 1,7 рази. Водночас, до Російської Федерації він скоротився на 18%, а її частка у загальному обсязі експорту – з 9% до 6%, каже очільниця обласного управління статистики Галина Пашинська:

"Структура імпорту характеризується зменшенням частки Німеччини, Польщі, Італії та збільшенням питомої ваги поставок з Китаю (з 5 до 8%) та Білорусі (з 20 до 24%). Імпорт товарів з Російської Федерації займає менше 5%. У товарній структурі переважну частину склали машини, обладнання та механізми, мінеральні продукти, деревина і вироби з неї, продукти рослинного походження, текстильні матеріали та вироби, недорогоцінні метали та вироби з них".

Зовнішньоторговельні операції послугами здійснювало 113 підприємств області з нерезидентами із 68 країн світу:

"За минулий рік експортовано послуг на 53,4 мільйонів доларів, що на 31% більше порівняно з 2016 роком. Обсяг імпорту скоротився на 19% і становив 12,9 мільйонів доларів. Найбільше послуг експортовано до Австрії, Німеччини, Румунії, Ізраїлю, імпортовано – з Об’єднаних Арабських Еміратів, Швейцарії, Грузії та Польщі".

Майже 90% загального обсягу припало на телекомунікаційні, комп’ютерні та інформаційні послуги, а також послуги з переробки матеріальних ресурсів. Основу імпорту сформовано транспортними та діловими послугами.

Минулої доби рятувальники гасили пожежі, витягали машину швидкої допомоги зі снігового замету та допомагали жителям області

Вчора вогнеборці ліквідували чотири пожежі. В селі Бистрик Бердичівського району та в Житомирі горіли господарчі будівлі. У обох випадках згорів дах приміщення. Також у селі Фосня Овруцького району вогнем знищено майно в дерев’яній оселі. Внаслідок усіх пожеж загиблих та травмованих не виявлено. А про інші надзвичайні події розповість фахівець прес-служби Управління ДСНС у Житомирській області Павло Франчук:

"Також рятувальники виїжджали для надання допомоги населенню. Тричі такі випадки фіксувались у Житомирі. В обласному центрі бійці ДСНС відкривали двері квартири, де знаходився труп власника, в іншому будинку відкривали двері, де знаходився непритомний власник, а ще пізніше вивільнили з квартирного полону малолітню дитину. У Малині ж рятувальники вилучали автомобіль швидкої медичної допомоги зі снігового замету. Обставини надзвичайних подій продовжують з’ясовувати спеціалісти. Рятувальники закликають населення дотримуватись правил безпечної поведінки. У разі ж виникнення пригод телефонувати за номером "101".

Загалом за минулу в Житомирській області оперативно-рятувальними підрозділами зареєстровано 16 повідомлень про надзвичайні події чи загрозу їх виникнення. Серед них чотири пожежі та три ДТП. Чотири рази підрозділи ДСНС надавали допомогу населенню та іншим службам. Під дією різних факторів три особи загинули, четверо – травмовані.

Лісівники перевірили, як прижилися культури, висаджені минулого року

Результатом перевірки задоволені. Як з'ясувалося, приживлюваність лісових культур першого року вирощування становить 92 %, при нормативі – 90 %, інформує прес-служба обласного управління лісового та мисливського господарства. Додамо, що в минулому році держлісгоспи області у вкриті лісовою рослинністю землі перевели понад 3700 гектарів. 20 % цих площ займають дубові насадження, 70 % – соснові. Крім того, "дорослим" лісом стали ще 1754 гектари природного поновлення лісів.

Обласна прокуратура вимагає скасувати дозвіл на користування надрами товариству, яке за п'ять років так і не розпочало розробку родовища

Як нам повідомили з прес-служби прокуратури, у квітні 2013 року Державною службою геології та надр України підприємству для видобування гранітів надано спеціальний дозвіл на користування надрами. Згадане родовище площею 46 гектарів знаходиться в Коростенському районі.

"Однак товариство, одержавши дозвіл, протягом 5 років без вагомих причин так і не приступило до розробки родовища. І це у той час, коли законодавством встановлено, що промислова розробка родовища має розпочатися протягом двох років від дня одержання зазначеного дозволу. Таким чином до місцевого бюджету не надійшли очікувані кошти, які місцева громада могла б використовувати для розвитку інфраструктури населеного пункту", – зазначає прес-секретар прокурора області Тетяна Гоша.

Тому Коростенська місцева прокуратура і звернулася до суду з вимогою скасувати права користування надрами, надане товариству з обмеженою відповідальністю "Коростенський спецкар’єр №1". Додамо, що прокурори не вперше на Житомирщині ініціюють у судах скасування подібних дозволів через недотримання представниками бізнесу українського законодавства.

ONLINE

Останні повідомлення

Shemales from popular networks http://dickgirl.repl yme.pw/?post.daniell a shemals free sex seamale sex sex videos shemals free shmale sex younge...
Субота, 24 лютого 2018
wh0cd5930658 <a href=http://lasix.fu n/>lasix 40 mg</a> <a href=http://atarax.f un/>atarax 10mg</a> <a href=http://bupropio nx...
Субота, 24 лютого 2018
24 лютого святкує 55-річчя Наша дорога матуся, люба бабуся та турботлива теща Кучеря...
Субота, 24 лютого 2018

Надіслати повідомлення