loader
img

Радіо Перший канал (Білорусь - Мінськ - 106.2 FM ) слухати онлайн.

Перший національний канал-найбільший радіоканал Білорусі. В основі мовних пріоритетів-оперативність, масовість, доступність.

сітка мовлення заснована на поєднанні інформаційних, тематичних і музичних передач, орієнтованих на слухацьку аудиторію 35+.

випуски "новин", прогноз погоди, реклама, рубрики, тематичні передачі та музика формують структуру години.

на каналі виходить більше 70 програм різної жанрової та тематичної спрямованості. Найбільш популярні проекти: "Радиефакт", "Пастфактум", "актуальні мікрафон" (гібридний проект готується спільно з супутниковим телеканалом "Білорусь-ТВ"), "Такі дзень", "Радые.ВУ" (радіоверсії он-лайн конференцій на сайті www.radio1.tvr.by), "Раніца з Беларускім радые"," Сямейнае радые", " Вітаем, віншуем, жадаем!"та інші.

на каналі постійно проводяться прямі радіотрансляції найважливіших суспільно-політичних подій за участю Глави держави-Всебілоруських народних зборів, послань білоруському народу і парламенту, урочистих заходів, присвячених Дню Перемоги, Дню Незалежності, прес-конференцій журналістам білоруських і зарубіжних ЗМІ, фестивалю-ярмарку трудівників села "Дажинкі", Міжнародного фестивалю мистецтв "Слов'янський базар" та інших.

практикується регулярне проведення міждержавних радіомостів, постійно розвивається співпраця з радіокомпаніями Росії, України, Латвії, Азербайджану, Молдови, країн-членів Європейського та Азіатського мовних спілок.

Copyright © 2024 103FM Template designed by 103fm.com.ua.

artist