loader
img

Радіо Гумор FM (Росія - Москва - 88.7 FM ) слухати онлайн.

Радіо "Гумор FM" - поки перша і єдина радіостанція в Росії, основу формату якої становить якісний гумор.
в ефірі, крім популярної музики, можна почути анекдоти, жарти, скетчі, монологи гумористів, фрагменти кінокомедій і популярних телешоу, сатиричні радіосеріали, а також новини, подані виключно в оптимістичному Ключі.

Гумор FM була першою радіостанцією на вітчизняному ринку, яка зуміла професійно інтегрувати творчість сатириків у свій музичний ефір. Багаторічна співпраця з провідними російськими сатириками і гумористами створила сприятливий грунт, на якій будуть логічно розвиватися спеціальні проекти.

в ефірі радіостанції ви можете почути фрагменти з виступів команд КВК," Наша Раша"," Червона бурда"," Прожектор Періс Хілтон", " Вірменське радіо відповідає!", "Квартет І", а також жарти, розіграші та багато іншого! Слухайте онлайн Радіо Гумор ФМ і ваш настрій завжди буде на висоті.

з 2011 року радіостанція проводить концерт "Всі хіти гумору на першому", в рамках якого представляє своїм глядачам і слухачам виступи артистів, гумористів і зірок естради.

Гумор ФМ-жарти, сміх, веселощі і музика чекають вас на частоті 88.7 ФМ. Відмінний засіб від депресії-просто налаштувати свій радіоприймач на хвилю гумору.

Copyright © 2024 103FM Template designed by 103fm.com.ua.

artist