loader
img

радіо Ехо Москви (Росія - Москва - 91.2 FM ) слухати онлайн.

Московська Мережева інформаційна радіостанція.
покриття мережі: більше 60 міст мовлення в Росії і зарубіжних країнах.щоденна аудиторія-близько 900 тис.осіб. Потенційна аудиторія-близько 46 мільйонів чоловік.

радіостанція "Ехо Москви" -інформаційно-розмовна радіостанція. Існує з 9 серпня 1990 р. (реєстрація), перший вихід в ефір 22 серпня 1990 року. Безперервне цілодобове мовлення.

«Ехо Москви " орієнтоване на новинне мовлення, основні програми - Новини політики та культури, огляди преси, бесіди з гостями, інтерактивне спілкування зі слухачами, авторські програми на різну тематику.

Соціологічні дослідження показують, що "Ехо Москви" займає стабільно високі позиції в рейтингах радіостанцій за обсягом аудиторії, будучи, фактично, єдиним інформаційним комерційним радіо.
Ехо Москви займає перше місце в FM-діапазоні за тривалістю слухання (більше, ніж 200 хвилин в день) і по лояльності аудиторії — близько 40% її слухачів називають «Ехо Москви» улюбленою радіостанцією.

незважаючи на те, що контрольний пакет акцій ЗАТ «Ехо Москви» належить Газпром-Медіа Холдингу, згідно з російським законом про ЗМІ засновники або акціонери не мають права втручатися в редакційну політику. Статут "Еха Москви" наказує, що редакційний курс може визначатися виключно головним редактором.

на думку деяких оглядачів, як в Росії, так і на Заході, «Ехо» є єдиним в Росії по-справжньому «незалежним» ЗМІ і єдиним доказом того, що свобода інформації для масового слухача все ще існує.

Copyright © 2024 103FM Template designed by 103fm.com.ua.

artist