loader
img

Ельдорадіо ( Росія - Санкт-Петербург - 101.4 FM ) слухати онлайн.

Радіостанція "Ельдорадіо" почала своє мовлення в Санкт-Петербурзі в березні 1996 року.

через десять років, навесні 2006 року, «Ельдорадіо» увійшло в холдинг Європейська медіагрупа, представлений в Петербурзі радіостанціями «Європа Плюс », «Ретро FM», «Кекс FM».

ефір "Ельдорадіо" складають західноєвропейські хіти з 1970-х років і до наших днів. Всі пісні на "Ельдорадіо" проходять спеціальне тестування серед потенційних шанувальників станції. В ефір радіо потрапляють тільки найкращі і приємні композиції для слухачів старше 25 років. Таким чином "Ельдорадіо" набуває рафінований стиль, характерний тільки для цієї, споконвічно Петербурзької радіостанції.

візитна картка "Ельдорадіо « - програма» Саундтрек", яка виходить в кінці кожної години. Програма надає "Ельдорадіо" особливий шарм і серйозно відрізняє радіо від інших учасників FM-діапазону. Програма» Саундтрек " - це коротка розповідь про історію створення одного культового фільму, який супроводжується музичним фрагментом з кінокартини.

професійний підхід до створення музичного формату та іміджу радіостанції дозволив на поточний момент завоювати міцні позиції в TOP-10 радіостанцій міста. Щотижня "Ельдорадіо" слухають близько мільйона петербуржців, що становить приблизно одну четверту частину від усього населення міста старше 12 років.

Copyright © 2024 103FM Template designed by 103fm.com.ua.

artist