loader
img

Російське радіо ( Росія - Москва - 105.7 FM ) слухати онлайн.

"Русское Радио" - перша національна радіостанція Росії, що втілила новий принцип мовлення і використовує в своєму ефірі музичні твори тільки російською мовою!

«Русское Радио " - це найкраща вітчизняна музика минулого часу і наших днів, найостанніші хіти, найцікавіші і рейтингові програми, найефективніша реклама!

У Москві мовлення "російського радіо" почалося 2 серпня 1995 року. Сьогодні "Русское Радио" - це найбільша радіомережа в світі! Щодня "Русское Радио" слухають більш ніж в 1.100 містах Росії, України, Білорусі, Казахстану, Молдавії, Киргизії, Вірменії, а також в країнах Прибалтики і США. Щотижнева аудиторія "Російського Радіо" налічує понад 20 мільйонів чоловік!

щогодини в ефірі "російського радіо «найгарячіші та найактуальніші новини від» Російської служби новин", яка представляє слухачам найавторитетніші експертні оцінки і думки і найбільш достовірні джерела інформації.

"Русское Радио « - це ранкове шоу»Русские Перцы". На Вас чекають цікаві конкурси та рубрики, розіграші призів, зіркові гості, відмінний заряд бадьорості та гарний настрій!

«Русское Радио» – це народний хіт-парад «Золотий грамофон»! За підсумками року визначаються номінанти щорічної церемонії вручення премії "Золотий грамофон", яка проходить в Кремлі, починаючи з 1996 року!

Copyright © 2024 103FM Template designed by 103fm.com.ua.

artist