loader
img

Радіо Ваня (Росія - Санкт-Петербург ) слухати онлайн.

Радіо Ваня - це радіостанція, на якій зібрані найпопулярніші і найпозитивніші пісні зі сьогодення і минулого!

«Ваня» — це веселе, добродушне радіо, що викликає позитивні емоції і нагадує про безтурботні часи колишньої юності. Це легка, позитивна, танцювальна музика дев'яностих, нульових і сьогоднішніх днів!

це найважливіші світові та російські вісті, новинки автоіндустрії, головні спортивні події та огляд світу гаджетів!

«Ваня» — це добірка вітчизняних і західних «запальничок», що стали справжніми живими легендами!

ця музика для тих, хто любить і пам'ятає творчість таких виконавців, як Рома Жуков, групу «Кар-мен», «Маленький принц», «Веселі хлопці» і багатьох інших.

зрозуміло, обійти стороною суперхіти сьогоднішніх днів ми просто не мали право! Ані Лорак, Ялинка, Віра Брежнєва, Денис Клявер — Світлана Loboda-всі ці гучні імена не могли не прикрасити наш ефір!

Радіо Ваня-це не тільки вітчизняні зірки! На "Вані «грають і західні пісні з серії»золоті хіти 80-90-х". Хто ж вони? Безумовно, це MODERN TALKING, CC CATCH, BONEY M, ARMY OF LOVERS, ACE OF BASE, AQUA, BAD BOYS BLUE, CHER, ERASURE, E-TYPE, HADDAWAY, JOY і багато інших.

але світ не стоїть на місці, тому список «золотих хітів» доповнюють і сучасні треки, які заявили про себе світу вже в цьому десятилітті! Серед них RICKY MARTIN, ROBBIE WILLIAMS, SHAKIRA та інші улюблені виконавці.

Радіо Ваня-це радіостанція для веселих, але в той же час серйозних людей, з серйозними поглядами на життя. Для тих, хто пам'ятає своє веселе і безтурботне минуле. Хто з ностальгією згадує свою лиху юність, хто іноді любить "відтягнутися", як в минулі часи, але при цьому пам'ятає, що жити потрібно сьогодні!!! А як жити? Як Радіо Ваня-весело і легко.

Copyright © 2024 103FM Template designed by 103fm.com.ua.

artist