loader
img

Радіо Rock FM (Росія - Москва - 95.2 FM ) слухати онлайн.

ROCK FM-Московська радіостанція, цілодобово віщає рок-музику. Формат радіостанції-музично-інформаційний. Основу музичного ефіру складають кращі зразки західного року 70-80-х років, а також представники сучасної рок-культури.

радіостанція, на хвилях якої звучить музика, перевірена часом і випробувана на актуальність не одним поколінням. Радіостанція не прагне змінювати або ламати рамки сформованих традицій рок-культури.
швидше навпаки, RockFM - це радіо, яке власним прикладом доводить, що Рок живий, і непорушне те, що створювалося його героями, нині стали легендою, що справжні шедеври "живої" музики в будь-який час, у будь-якого покоління знайдуть своїх шанувальників. В ефірі RockFM можна почути такі легендарні групи, як Queen, AC / DC, DeepPurple, U2, TheRollingStones та інші.

музичний формат радіостанції унікальний-справжня рок-музика: Легендарні зарубіжні треки з серії "Рок всіх часів", сучасна драйвова рок-музика, актуальні інформаційно-розважальні рубрики.

Рок музика завжди була музикою протесту, і сьогодні радіо RockFM - це своєрідний культурний протест. Протест проти нудного життя, проти неякісної» не живої " музики. Налаштовуючись на 95.2 FM, слухачі потрапляють на хвилю музики, яка дарує відчуття особливого смаку до життя, на хвилю музики, яка воістину безсмертна.

радіо Rock FM - це унікальна у своєму роді радіостанція, яка створена для справжніх цінителів якісної музики. Для тих, хто не визнає в рок-н-ролі ні кордонів, ні ярликів. Для тих, хто, перш за все, цінує живу музику, в глобальному сенсі цього слова.

Copyright © 2024 103FM Template designed by 103fm.com.ua.

artist