facebook-24 vkontakte-24 youtube-24 googleplus-24 twitter-24 twitter-24
Неділя 16 грудня 2018

Анонс подій тижня

3 грудня - Міжнародний день людей з інвалідністю, Всесвітній день комп’ютерної графіки, Ханука.
5 грудня - Всесвітній день волонтерів, Всесвітній день грунтів, День працівників статистики України.
6 грудня - День Збройних сил України.
7 грудня - День місцевого самоврядування в Україні, Міжнародний день цивільної авіації.
9 грудня - Міжнародний день пам’яті жертв злочинів геноциду, Міжнародний день боротьби з корупцією, Всесвітній день дитячого телебачення і радіомовлення.
***
Кожен понеділок та середу в Новограді-Волинському проводяться безкоштовні заняття з аеробіки для жителів міста. Секцію проводить Центр фізичного здоров’я населення «Спорт для всіх» в приміщенні дитячо-юнацької спортивної школи управління у справах сім'ї, молоді, фізичної культури та спорту Новоград-Волинської міської ради.
***
3 грудня любителів класичної музики запрошують до обласної філармонії на “Сонатний вечір” Андрія Павлова (скрипка) та Валерії Шульги (фортепіано). Початок - о 18.30.
***
З 3 по 5, а також 8 грудня в Житомирському держуніверситеті імені Івана Франка проходитиме день відкритих дверей. В актовій залі університету за участю методистів Вінницького регіонального центру оцінювання якості освіти відбудуться інструктивні наради-семінари. На них можна буде почути про особливості проведення ЗНО у 2019 році та вступної кампанії до закладів вищої освіти. Також у програмі зустріч з ректором Житомирського державного університету імені Івана Франка та знайомство з факультетами, інститутами і спеціальностями університету. Для участі необхідно заповнити реєстраційну онлайн-форму: bit.ly/2Bu63Hj
***
З 3 по 8 грудня у Житомирі організовують навчання по хоровому жанру для методистів районних та міських будинків культури і керівників аматорських хорових колективів. Мова, зокрема, йтиме про впровадження в систему роботи керівників хорових колективів методичних інновацій. Навчання проходитимуть за адресою: вул. Театральна 17/20 (каб.105-108). Для участі потрібно зареєструватися онлайн: https://docs.google.com/forms/d/1cMY0FrW4PDI6s5MSa1q-L-UJ-kCaOkKFJYsRSqqjat8/edit
***
В Новограді-Волинському на найближчому тижні планують тимчасово припинити водопостачання. Станеться це з 00 годин 5 грудня і до 19.00 години 5 грудня. У зв'язку з проведенням 5 грудня Новоград-Волинським РЕМ ремонтно-профілактичних робіт буде припинено роботу насосної станції «Центральна». Роблять це з метою недопущення забруднення навколишнього середовища та р. Случ стічними водами, пише прес-служба Новоград-Волинської міськради.
***
4 грудня Українське представництво міжнародної антикорупційної організації Тransparency International запрошує на майстер-клас “Кейс Житомира: діалог з громадою як основа ефективного та відкритого міста”. Учасникам заходу розкажуть про те, що таке відкритий бюджет, ефективне управління в інтересах громади та як написати стратегію розвитку міста думками жителів міста, а не руками чиновників. Майстер-клас проходитиме в Житомирі за адресою: вулиця Покровська, 6.
***
Поліський ансамбль пісні і танцю “Льонок” ім. І.Сльоти запрошує шанувальників своєї творчості на ювілейний концерт, присвячений 60-річчю діяльності колективу. Дійство проходитиме у вівторок, 4 грудня, в приміщенні Житомирської обласної філармонії ім. С. Ріхтера. Початок - о 18.30.
***
Райони та громади Житомирщини можуть подати свої проекти на конкурсний відбір для реалізації їх за кошти Державного фонду регіонального розвитку у 2019 році. Документи приймають до 5 грудня в Житомирській облдержадміністрації.
***
Студенти 2-6 курсів всіх вищих навчальних закладів України будь-якого напрямку професійної підготовки можуть взяти участь у Всеукраїнському конкурсі студентських робіт. Для цього потрібно написати наукову статтю на тему: «Перспективи України в умовах економічної глобалізації та переходу країни на шостий технологічний устрій». Подати роботу студенти Житомирщини можуть до 5 грудня, а 15 грудня відбудеться захист робіт та визначення переможців. Конкурс оголошений Міністерством освіти і науки України.
***
5 грудня в Житомирському облмуздрамтеатрі влаштовують концерт із назвою “Одного разу в ханукальний вечір”. На глядачів чекають театральні постановки, ханукальні виступи дітей та барабанне шоу. Початок - о 18.00.
***
6 грудня в Житомирській обласній філармонії проходитиме концерт гурту “Древляни”. Початок - о 18.30.
***
7 грудня В Малині скликають сесію міськради. Засідання призначене на 12.00 годину у великій залі адмінприміщення. На розгляд депутатів виносять питання бюджету, земельних відносин, комунальної власності.
***
9 грудня відбудеться відкритий Чемпіонат м. Житомира зі спортивного туризму (пішохідного) у закритих приміщеннях, присвячений Дню Збройних Сил України. Організовує захід Міський культурно-спортивний центр спільно з управлінням у справах сім'ї, молоді та спорту Житомирської міськради. Чемпіонат проходитиме в підлітковому клубі “Фортуна” за адресою: БОС 1/127. Початок - о 10.00.
***
До 11 грудня триватиме прийом документів для участі у конкурсі на посаду директора 7-ї житомирської школи. Претендувати на таку посаду може людина, яка має вищу освіту не нижче магістерського рівня та стаж педагогічної роботи не менше трьох років.
***
Управління транспорту і зв'язку Житомирської міської ради оприлюднили проект регуляторного акту «Про запровадження єдиного квитка в місті Житомирі». Знайти документ, а також аналіз регуляторного впливу і звіт про базове відстеження можна на офіційному сайті Житомирської міської ради в розділі «Регуляторна діяльність». Зауваження та пропозиції до цього проекту регуляторного акту приймають до 24 грудня в міському управління транспорту і зв'язку за адресою майдан імені С.П. Корольова, 4/2.
***
На Житомирщині розпочався прийом заявок на участь у конкурсі «Благодійна Україна». Заявки приймаються до 15 березня 2019 року. Переможців визначатимуть в 16 колективних, 3 індивідуальних і 4 спеціальних номінаціях. Нагородження статуеткою «Ангелом добра» традиційно відбудеться навесні 2019 року у Києві. Детальну інформацію можна знайти на сайті Житомирської ОДА.
***
На водних об’єктах в зоні контролю Житомирського рибоохоронного патруля діє заборона на лов раків. Заходи встановили, щоб забезпечити охорону цього виду водних біоресурсів під час їх природного відтворення та збільшення їх запасів у водоймах області. Ці правила діятимуть до 30 червня 2019 року.

ОНЛАЙН

Останні повідомлення

Доброго дня хвиля хочу передати привіт івану івановичу з чуднова який зараз на ро...
Понеділок, 26 листопада 2018
12листопада святкує свій 60річний ювілей Жарчинськи й Володимир Папуля, дорогий на...
Неділя, 11 листопада 2018
Хочу привітати свою Матусю Галину з Днем Народження .Побажати їй міцного здоров'...
Середа, 03 жовтня 2018

Надіслати повідомлення