facebook-24 vkontakte-24 youtube-24 googleplus-24 twitter-24 twitter-24
Понеділок 24 вересня 2018

Чому житомирські мовознавці та вчителі не підтримали запропоновану нову редакцію правопису?

Викладачі кафедри української мови Житомирського держуніверситету імені Івана Франка зініціювали та провели 13 вересня обговорення нової редакції правопису спільно з вчителями української мови та літератури, представниками Житомирського міського управління освіти, студентами-філологами, журналістами і представниками просвітянських товариств та організацій. За результатами обговорення кафедрі було доручено надіслати звернення до Національної правописної комісії з пропозицією не затверджувати нову редакцію правопису в її нинішньому вигляді, а також внести поправки до окремих змін.

Чому житомирські мовознавці не підтримали запропоновану редакцію правопису? Чому вчителі житомирських шкіл висловлюються проти впровадження більшості змін, запропонованих новим правописом?

Гості  студії: Віктор Мойсієнко, завідувач кафедри української мови Житомирського держуніверситету ім. Івана Франка, доктор філологічних наук, професор. Діалектолог, історик мови; Марія Жеребчук, вчителька української мови Березівської загальноосвітньої школи, дослідниця мови.

Ведуча прямого ефіру: Олена Слободенюк

 

ОНЛАЙН

Останні повідомлення

olej z marihuany http://medyczna-mari huana.eu
Субота, 22 вересня 2018
Добрый день Жытомирськ а хвиля! Склад-мага ин Комора сегодня хочет поздравить сво...
Неділя, 26 серпня 2018
Хотим поздравить нашу маму, с село Горбулев, Захарчук Раису С Днем Рожденья Наша с...
Вівторок, 24 липня 2018

Надіслати повідомлення