facebook-24 vkontakte-24 youtube-24 googleplus-24 twitter-24 twitter-24
Вівторок 20 листопада 2018

У Житомирі стартував фестиваль Grieg-Fest

Майстер-класи, міжнародна наукова конференція, літературні та мистецькі виставки, презентація норвезьких освітніх програм та грандіозний фінальний концерт за участі українських та норвезьких музикантів – такою є програма дводенного міжнародного фестивалю Grieg-Fest, який проводиться в рамках відзначення Днів Європи в Україні.

Місцем для знайомства з культурними, літературними і музичними досягненнями Норвегії та України став історичний центр міста, вулиця Пушкінська та розташовані на ній музичне училище ім. Косенка і обласна філармонія імені Святослава Ріхтера. На алеї, яка з’єднує музичні заклади у суботу вперше розміститься містечко майстрів. Відкрила фестиваль міжнародна наукова конференція "Україна-Норвегія: діалог культур. Генезис", яка проходить в музичному училищі.

Також у стінах навчального закладу кожен зможе повчитися вокалу і грі на фортепіано у норвезьких гостей, розповідає, голова Всеукраїнського товариства Едварда Гріга Любов Синяк:

"Субота обіцяє бути вільною, практичною і феєричною. Цього дня проходитимуть майстер-класи з фортепіано і вокалу від норвезьких гостей – всесвітньо відомих музикантів. Також з Норвегії до нас приїжджає унікальний скрипаль, виконавець на норвезькій народній скрипці хардангерфеле. Я думаю, що почути таке на власні вуха і побачити на власні очі – то є насправді унікальна можливість".

Також цьогоріч до фестивалю долучилися музеї та бібліотеки, які презентуватимуть історію культури України та Норвегії і підготували експозицію видань про відносини двох країн із власних фондів.

Завершиться Grieg-Fest у суботу, о 17.00 концертом української та норвезької музики в залі філармонії. Під час концерту відбудеться вручення першої іменної премії Гріга для активних музикантів та теоретиків, які популяризують норвезьку та українську культуру.

Всі заходи фестивалю, покликаного сприяти культурному діалогу між Україною та Норвегією, а також країнами-учасниками Міжнародного товариства Едварда Гріга, такими як Великобританія, Нідерланди, Америка, Німеччина, Італія, Японія є загальнодоступними, вхід на заключний концерт – за безкоштовними запрошеннями, які можна замовити за телефоном: +38(093)424 57 32; +38(097)97 41 345.

ОНЛАЙН

Останні повідомлення

12листопада святкує свій 60річний ювілей Жарчинськи й Володимир Папуля, дорогий на...
Неділя, 11 листопада 2018
Хочу привітати свою Матусю Галину з Днем Народження .Побажати їй міцного здоров'...
Середа, 03 жовтня 2018
Добрый день Жытомирськ а хвиля! Склад-мага ин Комора сегодня хочет поздравить сво...
Неділя, 26 серпня 2018

Надіслати повідомлення