facebook-24 vkontakte-24 youtube-24 googleplus-24 twitter-24 twitter-24
Понеділок 23 липня 2018

Жителі області у квітні добровільно віддали поліцейським 234 одиниці зброї

 Це пов'язано із місячником добровільної здачі зброї. Що передали правоохоронцям люди розповів під час прес-конференції начальник обласної поліції В'ячеслав Печененко:

"З них 207 одиниць: армійських зразків – 12, мисливської нарізної – 9, мисливської гладкоствольної – 144, холодної – 21, саморобної – 18 і 27 одиниць пристроїв для відстрілу гумових куль та газової зброї. Також в рамках цієї акції було добровільно здано 40 снарядів, мін та ручних гранат".

Усі громадяни, які добровільно здали зброю та боєприпаси були звільнені від кримінальної відповідальності. Проте В'ячеслав Печененко повідомляє і про інші випадки, коли зброю правоохоронцям у громадян доводилось вилучати:

"Кілька днів тому зупинили автомобіль під керуванням одного з жителів Житомирської області, у якого вилучили гранати і холодну зброю. Відповідальність за це передбачена статтею "Незаконне зберігання зброї, боєприпасів та вибухівки". Вчора його вже взяли під варту без права внесення застави".

Додамо, що під час місячника добровільної здачі зброї від кримінальної відповідальності було звільнено 61 жителя області. Тридцять дві одиниці цієї зброї після проведення необхідної перевірки буде зареєстровано за громадянами, які її здали.

ОНЛАЙН

Останні повідомлення

Доброго дня.Хочемо привітати нашу любу донечку,Зу ик Мирослава з її 8-ми річчям,по.. .
Вівторок, 03 липня 2018
Привiт Д/Ж.Менi 33 роки шукаю Д/Ж для с/в i iнт/в.Д/Ж звонiть не пожалiете.м .Козятин.Вi .об...
П'ятниця, 29 червня 2018
поздравляе мо з днем народженя мама козаченко ольга
Середа, 27 червня 2018

Надіслати повідомлення