facebook-24 vkontakte-24 youtube-24 googleplus-24 twitter-24 twitter-24
Понеділок 21 травня 2018

Жителі області у квітні добровільно віддали поліцейським 234 одиниці зброї

 Це пов'язано із місячником добровільної здачі зброї. Що передали правоохоронцям люди розповів під час прес-конференції начальник обласної поліції В'ячеслав Печененко:

"З них 207 одиниць: армійських зразків – 12, мисливської нарізної – 9, мисливської гладкоствольної – 144, холодної – 21, саморобної – 18 і 27 одиниць пристроїв для відстрілу гумових куль та газової зброї. Також в рамках цієї акції було добровільно здано 40 снарядів, мін та ручних гранат".

Усі громадяни, які добровільно здали зброю та боєприпаси були звільнені від кримінальної відповідальності. Проте В'ячеслав Печененко повідомляє і про інші випадки, коли зброю правоохоронцям у громадян доводилось вилучати:

"Кілька днів тому зупинили автомобіль під керуванням одного з жителів Житомирської області, у якого вилучили гранати і холодну зброю. Відповідальність за це передбачена статтею "Незаконне зберігання зброї, боєприпасів та вибухівки". Вчора його вже взяли під варту без права внесення застави".

Додамо, що під час місячника добровільної здачі зброї від кримінальної відповідальності було звільнено 61 жителя області. Тридцять дві одиниці цієї зброї після проведення необхідної перевірки буде зареєстровано за громадянами, які її здали.

ОНЛАЙН

Останні повідомлення

Хочимо привиьати наших дорогих,ку а Колю та кумана Андрия з прошедшим Днем народ...
Субота, 19 травня 2018
Доброго дня Житомирськ а хвиля! Вітаю свою кохану дружину та хорошу вчительку поча...
Субота, 19 травня 2018
Вітаємо сестричку Макарову Людмила яка мешкає в селищі Іршанську привітати таки...
Субота, 19 травня 2018

Надіслати повідомлення