facebook-24 vkontakte-24 youtube-24 googleplus-24 twitter-24 twitter-24
Вівторок 20 листопада 2018

Жителі області у квітні добровільно віддали поліцейським 234 одиниці зброї

 Це пов'язано із місячником добровільної здачі зброї. Що передали правоохоронцям люди розповів під час прес-конференції начальник обласної поліції В'ячеслав Печененко:

"З них 207 одиниць: армійських зразків – 12, мисливської нарізної – 9, мисливської гладкоствольної – 144, холодної – 21, саморобної – 18 і 27 одиниць пристроїв для відстрілу гумових куль та газової зброї. Також в рамках цієї акції було добровільно здано 40 снарядів, мін та ручних гранат".

Усі громадяни, які добровільно здали зброю та боєприпаси були звільнені від кримінальної відповідальності. Проте В'ячеслав Печененко повідомляє і про інші випадки, коли зброю правоохоронцям у громадян доводилось вилучати:

"Кілька днів тому зупинили автомобіль під керуванням одного з жителів Житомирської області, у якого вилучили гранати і холодну зброю. Відповідальність за це передбачена статтею "Незаконне зберігання зброї, боєприпасів та вибухівки". Вчора його вже взяли під варту без права внесення застави".

Додамо, що під час місячника добровільної здачі зброї від кримінальної відповідальності було звільнено 61 жителя області. Тридцять дві одиниці цієї зброї після проведення необхідної перевірки буде зареєстровано за громадянами, які її здали.

ОНЛАЙН

Останні повідомлення

12листопада святкує свій 60річний ювілей Жарчинськи й Володимир Папуля, дорогий на...
Неділя, 11 листопада 2018
Хочу привітати свою Матусю Галину з Днем Народження .Побажати їй міцного здоров'...
Середа, 03 жовтня 2018
Добрый день Жытомирськ а хвиля! Склад-мага ин Комора сегодня хочет поздравить сво...
Неділя, 26 серпня 2018

Надіслати повідомлення