facebook-24 vkontakte-24 youtube-24 googleplus-24 twitter-24 twitter-24
Понеділок 23 липня 2018

Обласна наукова бібліотека передала партію книг для клієнтів Житомирського геріатричного пансіонату

190 книг передано по акту з фондів бібліотеки і значно більше – від житомирян, які поділилися літературою з домашніх зібрань. Говорить завідуюча сектором обмінно-резервного фонду Житомирської обласної універсальної наукової бібліотеки ім. О.Ольжича Віра Якобчук:

"В листі, з яким до нас звертався керівник пансіонату, вказується, що там перебуває 210 підопічних. Навідуються туди також воїни АТО і переселенці, так що контингент досить таки широкий. Ми зараз зібрали партію книжок на передачу до геріатричного пансіонату. З пансіонатом ми спілкуємося вже не перший рік, і це не по акції, а по душі".

У геріатричному пансіонаті бібліотекарям та всім, хто долучився до збору книг, дуже вдячні. Переконують: література там у пошані і користується великим попитом:

"В нашій установі працює три соціальних працівники. Людина, яка прикута до ліжка і не може ходити, просить когось із соціальних працівників принести їй книгу. Соціальний працівник, у свою чергу, звертається із цим запитом до бібліотекаря. Люди ж, які здатні самі пересуватися, ходять у бібліотеку і або читають в самій бібліотеці, або беруть книгу в кімнату. Від нас усіх хочу подякувати бібліотеці за те, що періодично надає нам літературу – за це їм велика вдячність", – подякувала старша медична сестра Житомирського геріатричного пансіонату Леся Люшненко.

ОНЛАЙН

Останні повідомлення

Доброго дня.Хочемо привітати нашу любу донечку,Зу ик Мирослава з її 8-ми річчям,по.. .
Вівторок, 03 липня 2018
Привiт Д/Ж.Менi 33 роки шукаю Д/Ж для с/в i iнт/в.Д/Ж звонiть не пожалiете.м .Козятин.Вi .об...
П'ятниця, 29 червня 2018
поздравляе мо з днем народженя мама козаченко ольга
Середа, 27 червня 2018

Надіслати повідомлення