facebook-24 vkontakte-24 youtube-24 googleplus-24 twitter-24 twitter-24
Неділя 16 грудня 2018

26 квітня Україна відзначила 32 роковини з дня вибуху на Чорнобильській атомній електростанції

У Житомирі з 10.00 години покладали квіти до меморіальної дошки пам’яті першого Міністра Мінчорнобиля України Георгія Готовчиця, меморіального пам’ятника працівникам органів внутрішніх справ – жертвам Чорнобиля, пам’ятного знаку "ЧОРНА БІЛЬ" та пам’ятного знаку "Пожежним, які врятували світ". За словами ліквідатора аварії, а у 1986-му – і керівника пожежної охорони області Бориса Чумака, першими прибули гасити пожежу на енергоблоці рятувальники Київщини, Чернігівщини та Житомирщини:

"28 квітня уже довелося працювати в зоні. Доводилося виконувати різні роботи – не тільки працювати біля реактора, а й гасити пожежі, які виникали в той час навкруги. З пожежників здоровим після тієї роботи ніхто не лишився".

Із 289 пожежних зведеного загону 115 вже померли, додає Борис Чумак. Їх пам'ять 25 квітня вшановували театралізованим вечором-реквіємом, який традиційно проходив під відкритим небом біля обласного управління Держслужби з надзвичайних ситуацій. Живих героїв запросили зранку 26 квітня до облдержадміністрації, аби ще раз подякувати їм за неоціненний подвиг та вручити почесні відзнаки.

ОНЛАЙН

Останні повідомлення

Доброго дня хвиля хочу передати привіт івану івановичу з чуднова який зараз на ро...
Понеділок, 26 листопада 2018
12листопада святкує свій 60річний ювілей Жарчинськи й Володимир Папуля, дорогий на...
Неділя, 11 листопада 2018
Хочу привітати свою Матусю Галину з Днем Народження .Побажати їй міцного здоров'...
Середа, 03 жовтня 2018

Надіслати повідомлення