facebook-24 vkontakte-24 youtube-24 googleplus-24 twitter-24 twitter-24
Середа 26 вересня 2018

26 квітня Україна відзначила 32 роковини з дня вибуху на Чорнобильській атомній електростанції

У Житомирі з 10.00 години покладали квіти до меморіальної дошки пам’яті першого Міністра Мінчорнобиля України Георгія Готовчиця, меморіального пам’ятника працівникам органів внутрішніх справ – жертвам Чорнобиля, пам’ятного знаку "ЧОРНА БІЛЬ" та пам’ятного знаку "Пожежним, які врятували світ". За словами ліквідатора аварії, а у 1986-му – і керівника пожежної охорони області Бориса Чумака, першими прибули гасити пожежу на енергоблоці рятувальники Київщини, Чернігівщини та Житомирщини:

"28 квітня уже довелося працювати в зоні. Доводилося виконувати різні роботи – не тільки працювати біля реактора, а й гасити пожежі, які виникали в той час навкруги. З пожежників здоровим після тієї роботи ніхто не лишився".

Із 289 пожежних зведеного загону 115 вже померли, додає Борис Чумак. Їх пам'ять 25 квітня вшановували театралізованим вечором-реквіємом, який традиційно проходив під відкритим небом біля обласного управління Держслужби з надзвичайних ситуацій. Живих героїв запросили зранку 26 квітня до облдержадміністрації, аби ще раз подякувати їм за неоціненний подвиг та вручити почесні відзнаки.

ОНЛАЙН

Останні повідомлення

Добрый день Жытомирськ а хвиля! Склад-мага ин Комора сегодня хочет поздравить сво...
Неділя, 26 серпня 2018
Хотим поздравить нашу маму, с село Горбулев, Захарчук Раису С Днем Рожденья Наша с...
Вівторок, 24 липня 2018
Наша самая нежная мамочка, С днем рожденья тебя поздравляе м. Чтоб сердечко твое б...
Вівторок, 24 липня 2018

Надіслати повідомлення