facebook-24 vkontakte-24 youtube-24 googleplus-24 twitter-24 twitter-24
Неділя 16 грудня 2018

Депутати Житомирської міської ради проголосували за створення в місті Пластового молодіжного центру

У документі йдеться, що Пластовий молодіжний центр – це установа, яка вирішує питання розвитку молоді та її соціального становлення. Такі установи вже створені в Рівному, Тернополі, Івано-Франківську, Києві та Вінниці.

Проте не всі депутати підтримали створення такого центру. Наталія Леонченко не голосувала за цей проект рішення, оскільки вважає, що Пласт пропагує ідеологію націоналізму:

"Що будемо прославляти? Героїв націоналістів як Шухевич, Бандера, які сьогодні в нашому суспільстві – неоднозначні фігури і викликають розкол у суспільстві. А ми сьогодні створюємо комунальну установу на фінансуванні з міського бюджету".

За словами пластуна Максима Вікарчука, зараз в Житомирі скаутською діяльністю займається 60 молодих людей. Вони проводять спортивні, патріотичні, туристичні та волонтерські акції. На його думку, таке ставлення депутата Наталії Леонченко до пластового руху викликане незнанням діяльності організації:

"Мені здається, що в деяких депутатів немає розуміння того, що національна скаутська організація України "Пласт" є всього лише патріотичною організацією, яка займається вихованням молоді на засадах любові до України. І ми не маємо ніякого відношення до якихось радикальних націоналістичних рухів".

Для довідки: "Пласт" – це національна скаутська організація України, мета якої сприяти всебічному патріотичному самовихованню української молоді на засадах християнської моралі, на свідомих, відповідальних та повноцінних громадян місцевої, національної та світової спільнот, і на провідників українського суспільства. Історія організації налічує 106 років. Членами Пласту в різні періоди були: провідники українського національно-визвольного руху Степан Бандера та Роман Шухевич, екс-глава Української Греко-Католицької Церкви кардинал Любомир Гузар, відомий економіст Богдан Гаврилишин, перша українка-космонавт Гайдема́рі Стефани́шин-Па́йпер та житомирянин Олег Ольжич.

ОНЛАЙН

Останні повідомлення

Доброго дня хвиля хочу передати привіт івану івановичу з чуднова який зараз на ро...
Понеділок, 26 листопада 2018
12листопада святкує свій 60річний ювілей Жарчинськи й Володимир Папуля, дорогий на...
Неділя, 11 листопада 2018
Хочу привітати свою Матусю Галину з Днем Народження .Побажати їй міцного здоров'...
Середа, 03 жовтня 2018

Надіслати повідомлення