facebook-24 vkontakte-24 youtube-24 googleplus-24 twitter-24 twitter-24
Понеділок 24 вересня 2018

Минулої доби рятувальники гасили шість пожеж – дві з них пов'язані із загорянням сміття

Також горіло дві господарчі будівлі. Зокрема, в селищі міського типу Ружин внаслідок займання сараю згоріло 300 кг сіна, 200 кг соломи та покрівля. А в селищі міського типу Полянки Баранівського району згоріла покрівля та перекриття будівлі. Внаслідок обох пожеж загиблих та травмованих не виявлено.

Говорить фахівець прес-служби Управління ДСНС у Житомирській області Павло Франчук:

"Останнім часом спостерігається вражаюче підвищення показника кількості пожеж в природних екосистемах. Не зважаючи на численні застереження рятувальників щодо небезпеки спалювання сміття та сухої рослинності при впорядкуванні власних домогосподарств, населення продовжує нехтувати заходами безпеки, що часто призводить до виникнення пожеж на відкритих територіях".

Крім того, за повідомленням Укргідрометцентру, 13 квітня на Житомирщині значно підвищиться рівень пожежної небезпеки.

"Тож, з метою попередження виникнення численних пожеж на відкритій території, фахівці ДСНС України посилюють роз'яснювальну роботу з громадянами. Зокрема, надзвичайники проводять профілактичні рейди за участю правоохоронців, представників місцевого самоврядування та засобів масової інформації, під час яких закликають населення не провокувати пожежі у природних екосистемах країни. Пам'ятайте, що спалювання сухостою може спричинити тяжкі наслідки, такі як руйнування родючого шару ґрунту, загибель тварин а також неконтрольоване поширення вогню!", – зазначив Павло Франчук.

Загалом, за минулу добу в Житомирській області оперативно-рятувальними підрозділами зареєстровано 13 повідомлень про надзвичайні події чи загрозу їх виникнення. Серед них шість пожеж, дві ДТП та два випадки виявлення вибухонебезпечних предметів. Двічі підрозділи ДСНС виїжджали для надання допомоги населенню та іншим службам. Під дією різних факторів дві особи травмовано. Загиблих не виявлено. 

ОНЛАЙН

Останні повідомлення

olej z marihuany http://medyczna-mari huana.eu
Субота, 22 вересня 2018
Добрый день Жытомирськ а хвиля! Склад-мага ин Комора сегодня хочет поздравить сво...
Неділя, 26 серпня 2018
Хотим поздравить нашу маму, с село Горбулев, Захарчук Раису С Днем Рожденья Наша с...
Вівторок, 24 липня 2018

Надіслати повідомлення