facebook-24 vkontakte-24 youtube-24 googleplus-24 twitter-24 twitter-24
Неділя 16 грудня 2018

Цього тижня на Коростенщині зафіксували дві пожежі в лісових масових – лісівники підозрюють навмисні підпали

У понеділок лісовій охороні довелося виїжджати на гасіння вогню в лісовому масиві Ушомирського лісництва. Лише завдяки оперативності охоронців пожежа не розповсюдилася на значну площу та не завдала суттєвої шкоди лісу. Однак характер виникнення загорянь давав підстави підозрювати, що підпали хтось зробив навмисне. Через день ситуація повторилася в Омелянівському лісництві. Цього разу у лісових охоронців сумнівів щодо навмисних підпалів не було: на місці одного з них було знайдено сірники. Як і в попередньому випадку вогонь не встиг розповсюдитися та завдати шкоди, бо згоріла лише трава.

Всі загоряння трапилися в районі села Сантарка, жителів якого, за збігом обставин, лісові охоронці часто ловлять на крадіжках дуба.

Лісівники кажуть, що найбільше вражає той факт, що всі загоряння сталися в безпосередній близькості до лісових культур – тих насаджень, які найбільш вразливі до пожеж, і у разі розповсюдження вогню вигорають повністю. Згадані факти задокументували та передали матеріали до правоохоронних органів.

А лісова охорона тим часом "озброюється" новітньої технікою. В обласному управлінні лісового та мисливського господарства поінформували, що в лісгоспі збираються підключити 5 нових систем відеоспостереження. На моніторах відображатиметься відео з усіх куточків лісу. Якість зображення дозволить прочитати номер авто, яке в'їжджає до лісу, або роздивитися обличчя водія. Система під'єднана до мережі Інтернет, тож з мобільного телефону можна слідкувати за тим, що робиться в лісі. Крім того, у різних точках Коростенського лісгоспу також встановлять фотопастки – пристрої, які реагують на рух, роблять фото і відсилають їх за визначеною адресою. 

ОНЛАЙН

Останні повідомлення

Доброго дня хвиля хочу передати привіт івану івановичу з чуднова який зараз на ро...
Понеділок, 26 листопада 2018
12листопада святкує свій 60річний ювілей Жарчинськи й Володимир Папуля, дорогий на...
Неділя, 11 листопада 2018
Хочу привітати свою Матусю Галину з Днем Народження .Побажати їй міцного здоров'...
Середа, 03 жовтня 2018

Надіслати повідомлення