facebook-24 vkontakte-24 youtube-24 googleplus-24 twitter-24 twitter-24
Неділя 16 грудня 2018

В Житомирському управлінні пенсійного фонду розповіли про одноразові виплати ветеранам до 9 травня

Згідно з прийнятим Урядом рішенням, виплату щорічної разової грошової допомоги до 5 травня у 2018 році передбачено кільком категоріям осіб. Зокрема, люди з інвалідністю внаслідок війни та колишні малолітні (яким на момент ув’язнення не виповнилося 14 років) в’язні місць примусового тримання, визнані особами з інвалідністю внаслідок загального захворювання, трудового каліцтва та з інших причин отримають разову виплату від 2 845 до 3 685 гривень залежно від встановленої групи інвалідності, каже заступник начальника Житомирського міського відділу з питань призначення та перерахунків пенсій Юлія Полівчук:

"Учасники бойових дій та колишні неповнолітні (яким на момент ув’язнення не виповнилося 18 років) в’язні місць примусового тримання, а також діти, які народилися в зазначених місцях примусового тримання їхніх батьків, отримають по 1 265 гривень. Виплата допомоги особам, які мають особливі заслуги перед Батьківщиною цьогоріч складає 3 685 гривень. По 630 гривень виплатять членам сімей загиблих і дружинам (чоловікам) померлих осіб з інвалідністю внаслідок війни, дружинам (чоловікам) померлих учасників бойових дій, учасникам війни та жертв нацистських переслідувань, визнаних за життя особами з інвалідністю внаслідок загального захворювання, трудового каліцтва та з інших причин, які не одружилися вдруге. Учасникам війни та колишнім в’язням концентраційних таборів, гетто, інших місць примусового тримання, особам, які були насильно вивезені на примусові роботи, дітям партизанів, підпільників, інших учасників боротьби з націонал-соціалістським режимом у тилу ворога виплатять 525 гривень".

Юлія Полівчук наголошує, що громадянам, які належать до кількох вищезгаданих категорій, виплачуватиметься допомога лише за однією категорією – тією, в якій є більшою сума виплат. Додамо, що виплата разової грошової допомоги проводиться управлінням праці та соціального захисту населення щорічно до 5 травня. Але загалом за отриманням виплати можна звертатися до 30 вересня 2018 року.

ОНЛАЙН

Останні повідомлення

Доброго дня хвиля хочу передати привіт івану івановичу з чуднова який зараз на ро...
Понеділок, 26 листопада 2018
12листопада святкує свій 60річний ювілей Жарчинськи й Володимир Папуля, дорогий на...
Неділя, 11 листопада 2018
Хочу привітати свою Матусю Галину з Днем Народження .Побажати їй міцного здоров'...
Середа, 03 жовтня 2018

Надіслати повідомлення