facebook-24 vkontakte-24 youtube-24 googleplus-24 twitter-24 twitter-24
Понеділок 24 вересня 2018

У Житомирському національному агроекологічному університеті на кафедрі "Туризм" планують запровадити подвійне дипломування

Це стане можливим після підписання відповідної угоди між житомирським вишом та федерацією турецьких готелів. Ця домовленість – результат участі житомирських студентів у міжнародній виставці, яка відбулася у Києві. Опісля співбесід представники Туреччини запропонували найкращим студентам першого курсу піврічну навчальну практику у кращих готелях Туреччини. Першокурсниця Ольга Кочергіна працюватиме трансферним гідом і вже зібрала потрібні документи для вильоту до Анталії 16 квітня.

"Це людина, яка супроводжує людей з аеропорту до їхніх готелів. Протягом цієї поїздки трансферний гід розповідає туристам усю необхідну їм інформацію: курс валют, погода, час та все інше. Нам прислали текст. Він розміром 10 сторінок. Там історія міста, архітектура, різні пам'ятки, які ми повинні детально вивчити, і, якщо звичайно будуть якісь питання, щоб ми змогли спокійно на них дати відповідь".

Молоді люди і поза межами вишу можуть реалізувати свої ідеї та проекти без посередників. Це пропозиція для лідерів громадських організацій та молодих активістів від Міністерства сім’ї, молоді і спорту.

"Напряму, без посередників, можна зареєструватися на сайті Міністерства і взяти участь у будь-якому напрямку. Чи у форумі, чи у семінарі. Лідери громадських організацій можуть подати, і вже напряму в Міністерстві будуть дивитись, що вони там презентували".

Відтак, немає зовнішніх впливів на поданий проект та лобізму, зазначила начальниця обласного національно-патріотичного виховання, молоді та спорту Світлана Гресь.

ОНЛАЙН

Останні повідомлення

olej z marihuany http://medyczna-mari huana.eu
Субота, 22 вересня 2018
Добрый день Жытомирськ а хвиля! Склад-мага ин Комора сегодня хочет поздравить сво...
Неділя, 26 серпня 2018
Хотим поздравить нашу маму, с село Горбулев, Захарчук Раису С Днем Рожденья Наша с...
Вівторок, 24 липня 2018

Надіслати повідомлення