facebook-24 vkontakte-24 youtube-24 googleplus-24 twitter-24 twitter-24
Четвер 22 березня 2018

В Житомирі сьогодні починається Всеукраїнська олімпіада з екології

Понад 80 талановитих учнів зі всієї України сьогодні у Житомирі розпочинають боротьбу за призові місця олімпіади з екології. Про це нам повідомив Микола Сюравчик - проректор Житомирського обласного інституту післядипломної педагогічної освіти.

"Олімпіада з екології досить специфічна, адже потребує від учасників не лише знань, а й вміння оформити ці знання у вигляді певних проектів. Наша область тут має гарні традиції, тому що більшість призерів міжнародних олімпіад які представляли Житомирщину, були саме з екології."

Всеукраїнська Олімпіада з екології, що триватиме у Житомирі впродовж тижня, передбачає для її учасників не лише завдання.

"Програма їхнього перебування у Житомирі передбачає не лише змагальні етапи, а й певну програму знайомства з нашим містом. Для учнів буде організовано екскурсії у Музей Космонавтики та по Житомиру, під час відкриття Олімпіади для них виступатиме славетний танцювальний ансамбль "Сонечко".

Переможців олімпіади оголосять у суботу. Житомирщину на стартовій у цьому навчальному році Всеукраїнській олімпіаді представляють Лілія Кушнір з житомирської школи №5 та Богдан Добровольський з житомирського ліцею №25.

ONLINE

Останні повідомлення

Вітаєм з Днем Народження жителя с.Діброва,Г лущенко Павла,бажа мо щоб статус твій ...
Вівторок, 20 березня 2018
Привіт , я не знаю , де саме вам можна написати повідомлен ня. Тому пишу тут . Хочу з...
Субота, 17 березня 2018
Хочу привітати свого хлопця Сашка з річницею! Сама доля звела нас разом. Поставте, ...
Субота, 17 березня 2018

Надіслати повідомлення