facebook-24 vkontakte-24 youtube-24 googleplus-24 twitter-24 twitter-24
Понеділок 21 травня 2018

В Житомирі сьогодні починається Всеукраїнська олімпіада з екології

Понад 80 талановитих учнів зі всієї України сьогодні у Житомирі розпочинають боротьбу за призові місця олімпіади з екології. Про це нам повідомив Микола Сюравчик - проректор Житомирського обласного інституту післядипломної педагогічної освіти.

"Олімпіада з екології досить специфічна, адже потребує від учасників не лише знань, а й вміння оформити ці знання у вигляді певних проектів. Наша область тут має гарні традиції, тому що більшість призерів міжнародних олімпіад які представляли Житомирщину, були саме з екології."

Всеукраїнська Олімпіада з екології, що триватиме у Житомирі впродовж тижня, передбачає для її учасників не лише завдання.

"Програма їхнього перебування у Житомирі передбачає не лише змагальні етапи, а й певну програму знайомства з нашим містом. Для учнів буде організовано екскурсії у Музей Космонавтики та по Житомиру, під час відкриття Олімпіади для них виступатиме славетний танцювальний ансамбль "Сонечко".

Переможців олімпіади оголосять у суботу. Житомирщину на стартовій у цьому навчальному році Всеукраїнській олімпіаді представляють Лілія Кушнір з житомирської школи №5 та Богдан Добровольський з житомирського ліцею №25.

ОНЛАЙН

Останні повідомлення

Хочимо привиьати наших дорогих,ку а Колю та кумана Андрия з прошедшим Днем народ...
Субота, 19 травня 2018
Доброго дня Житомирськ а хвиля! Вітаю свою кохану дружину та хорошу вчительку поча...
Субота, 19 травня 2018
Вітаємо сестричку Макарову Людмила яка мешкає в селищі Іршанську привітати таки...
Субота, 19 травня 2018

Надіслати повідомлення