facebook-24 vkontakte-24 youtube-24 googleplus-24 twitter-24 twitter-24
Вівторок 23 жовтня 2018

Цієї суботи активних житомирянок запрошують до спілкування у відкритому просторі "Успішні"

Це вже шосте засідання простору, який реалізується житомирською громадською організацією "Інститут креативних інновацій" в рамках проекту "Просування участі жінок у політиці та протидія сексизму у Житомирській області". Цього разу модераторкою заходу буде засновниця шахової школи "Інтелект" – докторка економічних наук Олена Харчшина, яка розкриватиме секрети побудови успішної роботи в команді. Навчання проходить у цікавій і абсолютно вільній формі, зауважує очільниця "Інституту креативних інновацій" Інна Палько.

"Власне, шостий простір "Успішних" буде спрямований на те, як успішно побудувати роботу в команді, як управляти людським ресурсом і як зробити свою команду успішною. Відкритий простір "Успішні" – це, в першу чергу, комунікативний простір і простір для нетворкінгу. Тобто, говорити про догматичне якесь навчання тут не доводиться, але ми можемо говорити про напрацювання контактів і про здобуття можливості поділу досвідом учасниць між собою. На попередніх відкритих просторах наші учасниці мали можливість працювати над подоланням власних стереотипів стосовно такого явища, як жінка-політик; вчилися працювати із засобами масової інформації, вчилися створювати успішні SMM-кампанії, і просуванню успішною жінкою себе самої, як бренду".

Завдяки простору "Успішні" жінки мають можливість налагоджувати контакти між собою, зав'язувати знайомства та підтримувати одна одну у різних починаннях, що, за словами самих жінок є надзвичайно важливо, додає Інна Палько:

"Насправді, сьогодні всі жінки говорять про те, що дуже бракує жіночої такої підтримки, тому що є дуже багато різних ініціатив – і громадських, і політичних, і бізнесових, – але дуже часто успішна жінка залишається одна. А от відчуття підтримки і плеча, на яке можна спертися, на сьогодні є актуальним. І на наших відкритих просторах вони мають таку можливість. І ми говоримо про те, що жінка – це 50 % успіху".

Простір "Успішні" є громадським проектом, тож працює безкоштовно. Для участі у засіданнях потрібно лише зв'язатися з організаторами через сторінку "Інституту креативних інновацій" у Фейсбуці і зареєструватися до участі. Сам простір триватиме близько двох з половиною годин. Проходитиме він цієї суботи на території "Gnatyuk Art Center" за адресою в Житомирі: вулиця Велика Бердичівська, 20. Початок – о 10.30.

Додамо, що відкритий простір "Успішні" реалізується в Житомирі в рамках проекту "Просування участі жінок у політиці та протидія сексизму у Житомирській області". Проект здійснюється в рамках програми Національного демократичного інституту міжнародних відносин за підтримки Департаменту міжнародного розвитку Великої Британії в рамках Фонду розвитку ефективного врядування.

ОНЛАЙН

Останні повідомлення

Хочу привітати свою Матусю Галину з Днем Народження .Побажати їй міцного здоров'...
Середа, 03 жовтня 2018
Добрый день Жытомирськ а хвиля! Склад-мага ин Комора сегодня хочет поздравить сво...
Неділя, 26 серпня 2018
Хотим поздравить нашу маму, с село Горбулев, Захарчук Раису С Днем Рожденья Наша с...
Вівторок, 24 липня 2018

Надіслати повідомлення