facebook-24 vkontakte-24 youtube-24 googleplus-24 twitter-24 twitter-24
Субота 24 лютого 2018

Наступного тижня визначаться переможці обласного етапу конкурсу "Вчитель року"

До участі у першому відбірному етапі були допущені всі переможці місцевого рівня. Учасниками вирішального етапу конкурсу будуть представники освітньої галузі Житомира, Бердичева, Черняхова, Андрушівського району, Коростеня, Лугинського, Житомирського та Новоград-Волинського районів, Попільні, Радомишля та Малина. Як нам повідомив заступник ректора Житомирського обласного інституту післядипломної педагогічної освіти Микола Сюравчик, всього цього року боротьбу у конкурсі розпочати 250 педагогів:

"Наше головне завдання полягає в тому щоб до Всеукраїнського етапу від Житомирської області поїхали найкращі, так як це було минулого року. Там змагання будуть такі ж фахові, вчитель який подолає обласний етап, буде відчувати себе впевнено і на Всеукраїнському рівні".

Нагадаємо, що цього разу кращих освітян визначали серед викладачів української мови та літератури, німецької мови, фізичного виховання та фізики. Результати обласного конкурсу будуть відомі 23 лютого.

ONLINE

Останні повідомлення

Shemales from popular networks http://dickgirl.repl yme.pw/?post.daniell a shemals free sex seamale sex sex videos shemals free shmale sex younge...
Субота, 24 лютого 2018
wh0cd5930658 <a href=http://lasix.fu n/>lasix 40 mg</a> <a href=http://atarax.f un/>atarax 10mg</a> <a href=http://bupropio nx...
Субота, 24 лютого 2018
24 лютого святкує 55-річчя Наша дорога матуся, люба бабуся та турботлива теща Кучеря...
Субота, 24 лютого 2018

Надіслати повідомлення