facebook-24 vkontakte-24 youtube-24 googleplus-24 twitter-24 twitter-24
Неділя 16 грудня 2018

В Чуднівському будинку школяра працюють над покращенням позитивного іміджу закладу

"Це досить важливий процес, для якого задіяні всі наші ресурси та можливості", – каже методист Галина Самохвал: "Наш заклад працює над створенням позитивного іміджу, тому що саме від цього залежить наша репутація, яка утримується у масовій свідомості вже тривалий час і ми стараємось її всіляко підтримувати. Те, що вихованці будинку школяра відомі не лише в районі, а й області, є яскравим прикладом нашої спільної праці над іміджем свого закладу".

В Чуднівському районному будинку школяра нині функціонує майже 70 груп гуртків, які відвідують понад 1150 учнів. Гуртки працюють як безпосередньо у самому закладі, так і на базі шкіл району. Тільки за минулий рік гуртківці отримали 65 дипломів переможців та призерів обласних і всеукраїнських виставок-конкурсів, що сприяє створенню гарної репутації будинку школяра, додає Галина Самохвал. 36 досвідчених педагогів, які є керівниками гуртків, допомагають юним умільцям розвивати таланти, здобувати нові знання та вміння. Якісний рівень підготовки гуртківців до різноманітних заходів теж формує позитивний імідж Чуднівського будинку школяра, підкреслює керівник гуртка "Декоративні квіти" Світлана Бугайчук, вихованці якої торік здобули 10 призових місць в обласних виставках-конкурсах та друге місце в міжнародному конкурсі:

"Ми працюємо над тим, щоб учням подобалось займатись творчістю. Батьки теж задоволені тим, що їхні діти беруть участь у конкурсах і посідають такі високі місця. Це теж дає нам змогу краще розвивати наш навчальний заклад та виводити його на високий рівень оцінки, що й створює наш позитивний імідж між іншими закладами області".

Важливою складовою діяльності закладу є ефективна організація навчально-виховного процесу. Багато дітей працюють за індивідуальним планом роботи і виконують завдання, які їм дійсно цікаві, каже вихованка гуртка "Чарівний бісер", неодноразовий переможець різноманітних районних і обласних виставок-конкурсів Ольга Сив’юк:

"Наразі наш гурток відвідує 15 дітей і всі вони демонструють свої таланти. Кожен робить те, що йому ближче до душі. Ніхто нікого не заставляє щось робити, якщо до цього немає бажання і кожен займається тим, що йому подобається. Дуже важливо розвивати свої здібності до тих, чи інших видів мистецтв, адже це може знадобитись нам у подальшому житті".

Значна увага також приділяється зміцненню матеріально-технічної бази закладу, естетичному оформленню кабінетів гурткової роботи та стимулюванню творчої діяльності учнів матеріальним заохоченням. Щороку кращі вихованці отримують грошові премії відповідно до районної програми підтримки обдарованих дітей, що теж відіграє важливу роль у створенні позитивного іміджу Чуднівського будинку школяра.

ОНЛАЙН

Останні повідомлення

Доброго дня хвиля хочу передати привіт івану івановичу з чуднова який зараз на ро...
Понеділок, 26 листопада 2018
12листопада святкує свій 60річний ювілей Жарчинськи й Володимир Папуля, дорогий на...
Неділя, 11 листопада 2018
Хочу привітати свою Матусю Галину з Днем Народження .Побажати їй міцного здоров'...
Середа, 03 жовтня 2018

Надіслати повідомлення