facebook-24 vkontakte-24 youtube-24 googleplus-24 twitter-24 twitter-24
Субота 24 лютого 2018

Військовим, які отримали поранення в АТО, нагадують про можливість пройти безкоштовну реабілітацію

Діючі та звільнені військовослужбовці, які отримали поранення, травми та захворювання під час служби в АТО, мають можливість пройти двотижневий безкоштовний курс реабілітації на базі Західного реабілітаційно-спортивного центру. Знаходиться він у Львівській області, нагадує керівник житомирського регіонального центру "Інваспорт" Юрій Панасюк:

«Величезні кошти виділені на ці програми. Мета програми – досягнення людиною з функціональними порушеннями максимальної незалежності від сторонньої допомоги. Під час програми учасники АТО отримають позитивні зрушення у фізичному та психологічному стані, оволодіють необхідними навичками щодо самообслуговування для адаптації у повсякденному житті».

Відзначимо, що ця програма була запроваджена два роки тому, зараз, за словами Юрія Панасюка, її продовжили ще на 6 місяців. Більш детальну інформацію про можливість пройти курс реабілітації на Львівщині учасники АТО можуть отримати за житомирським телефоном 47-08-18.

ONLINE

Останні повідомлення

Shemales from popular networks http://dickgirl.repl yme.pw/?post.daniell a shemals free sex seamale sex sex videos shemals free shmale sex younge...
Субота, 24 лютого 2018
wh0cd5930658 <a href=http://lasix.fu n/>lasix 40 mg</a> <a href=http://atarax.f un/>atarax 10mg</a> <a href=http://bupropio nx...
Субота, 24 лютого 2018
24 лютого святкує 55-річчя Наша дорога матуся, люба бабуся та турботлива теща Кучеря...
Субота, 24 лютого 2018

Надіслати повідомлення