facebook-24 vkontakte-24 youtube-24 googleplus-24 twitter-24 twitter-24
Неділя 16 грудня 2018

В обласному управлінні Фіскальної служби нагадують про необхідність задекларувати спадщину, отриману минулого року

Податок у сумі 5 відсотків від вартості будь-якої спадщини сплачують спадкоємці, які не відносяться до членів сім’ї першого та другого ступенів споріднення, відзначає Алла Корнійчук – головний державний податковий інспектор обласного управління Фіскальної служби.

"Фізичні особи, які отримали спадщину, але не відносяться до членів сім’ї першого та другого ступенів споріднення, зобов’язані подати податкову декларацію про майновий стан і доходи до податкової інспекції за місцем реєстрації не пізніше 3 травня та задекларувати отримані доходи, які також слід оподаткувати військовим збором за ставкою півтора відсотка".

Нараховані самостійно в декларації податок на доходи фізичних осіб та військовий збір необхідно сплатити не пізніше 31 липня 2018 року. У той же час, податківці звертають увагу, що спадкоємці першого та другого ступенів споріднення не зобов’язані включати вартість спадщини до складу загального річного оподатковуваного доходу та подавати річну податкову декларацію. Для таких спадкоємців дохід оподатковується за нульовою ставкою податку та звільняється від оподаткування військовим збором.

ОНЛАЙН

Останні повідомлення

Доброго дня хвиля хочу передати привіт івану івановичу з чуднова який зараз на ро...
Понеділок, 26 листопада 2018
12листопада святкує свій 60річний ювілей Жарчинськи й Володимир Папуля, дорогий на...
Неділя, 11 листопада 2018
Хочу привітати свою Матусю Галину з Днем Народження .Побажати їй міцного здоров'...
Середа, 03 жовтня 2018

Надіслати повідомлення