facebook-24 vkontakte-24 youtube-24 googleplus-24 twitter-24 twitter-24
Субота 24 лютого 2018

В обласному управлінні Фіскальної служби нагадують про необхідність задекларувати спадщину, отриману минулого року

Податок у сумі 5 відсотків від вартості будь-якої спадщини сплачують спадкоємці, які не відносяться до членів сім’ї першого та другого ступенів споріднення, відзначає Алла Корнійчук – головний державний податковий інспектор обласного управління Фіскальної служби.

"Фізичні особи, які отримали спадщину, але не відносяться до членів сім’ї першого та другого ступенів споріднення, зобов’язані подати податкову декларацію про майновий стан і доходи до податкової інспекції за місцем реєстрації не пізніше 3 травня та задекларувати отримані доходи, які також слід оподаткувати військовим збором за ставкою півтора відсотка".

Нараховані самостійно в декларації податок на доходи фізичних осіб та військовий збір необхідно сплатити не пізніше 31 липня 2018 року. У той же час, податківці звертають увагу, що спадкоємці першого та другого ступенів споріднення не зобов’язані включати вартість спадщини до складу загального річного оподатковуваного доходу та подавати річну податкову декларацію. Для таких спадкоємців дохід оподатковується за нульовою ставкою податку та звільняється від оподаткування військовим збором.

ONLINE

Останні повідомлення

Shemales from popular networks http://dickgirl.repl yme.pw/?post.daniell a shemals free sex seamale sex sex videos shemals free shmale sex younge...
Субота, 24 лютого 2018
wh0cd5930658 <a href=http://lasix.fu n/>lasix 40 mg</a> <a href=http://atarax.f un/>atarax 10mg</a> <a href=http://bupropio nx...
Субота, 24 лютого 2018
24 лютого святкує 55-річчя Наша дорога матуся, люба бабуся та турботлива теща Кучеря...
Субота, 24 лютого 2018

Надіслати повідомлення