facebook-24 vkontakte-24 youtube-24 googleplus-24 twitter-24 twitter-24
Субота 24 лютого 2018

Міжнародний день онкохворих дітей у Житомирі відзначатимуть благодійною акцією "Надія є"

15 лютого волонтери та члени благодійної організації "Разом до життя" організовують свічкову акцію, аби нагадати громаді про дітей, які потребують особливої уваги та піклування. Акція проходитиме біля "Глобалу", починаючи з 18.00 години, каже одна з її організаторів – голова правління благодійної організації "Фонд допомоги онкохворим дітям "Разом до життя" Людмила Свобода:

"Ми свічками виставляємо слова "Надія є". Тобто, це, з одного боку, акція на підтримку онкохворих дітей, а з іншого – це не скорботний захід. Ми говоримо не про те, як дітки хворіють, як їм важко і як вони покидають нас, а про те, скільки дітей одужує; про те, що надія є, тож треба старатися і йти до цього. Завжди до цього дня ми організовуємо для дітей солодкий стіл, збираємо подарунки, готуємо невеличку концертну програму і їдемо у відділення".

До участі в акції запрошують усіх небайдужих житомирян та гостей міста. Долучитися можна також фінансово, придбавши подарунки для дітей:

"Завжди потрібні люди, які прийдуть і таким чином підтримають наших дітей, виставивши ці свічки в слова підтримки. Звісно, там будуть скриньки для пожертв. Якщо ви хочете і можете допомогти – приєднуйтеся до нас. Якщо ви маєте можливість придбати солодкі подарунки, фрукти, соки, іграшки, книжки та канцелярію, ми із задоволенням приймемо ці подарунки і передамо їх від вашого імені дітям".

Потрібні також мило, гелі для душу, засоби особистої гігієни для жінок, додає Людмила Свобода. Усіх, хто хоче допомогти з організаційними питаннями чи передати подарунки дітям, можуть звертатися безпосередньо до Людмили Свободи за номером телефону 098 307 53 40.

ONLINE

Останні повідомлення

Shemales from popular networks http://dickgirl.repl yme.pw/?post.daniell a shemals free sex seamale sex sex videos shemals free shmale sex younge...
Субота, 24 лютого 2018
wh0cd5930658 <a href=http://lasix.fu n/>lasix 40 mg</a> <a href=http://atarax.f un/>atarax 10mg</a> <a href=http://bupropio nx...
Субота, 24 лютого 2018
24 лютого святкує 55-річчя Наша дорога матуся, люба бабуся та турботлива теща Кучеря...
Субота, 24 лютого 2018

Надіслати повідомлення