facebook-24 vkontakte-24 youtube-24 googleplus-24 twitter-24 twitter-24
Понеділок 22 жовтня 2018

Анонс подій тижня

У понеділок об 11.00 годині біля пам’ятника Івану Огієнку в Житомирі відбудуться урочистості до 136 річниці від дня народження українського вченого, митрополита, політичного, громадського та церковного діяча.

***

У вівторок 16 січня в Житомирі відбудеться Презентація поетичного видання "Еволюція на граніті" автора Сергія Сіваченка. Усіх бажаючих долучитися до цього творчого зібрання запрошують на 13.00 годину до обласної бібліотеки ім. О. Ольжича. За кілька останніх років Сергій Сіваченко став лауреатом обласного поетичного фестивалю-марафону "Оксія", лауреатом обласного поетичного конкурсу "Апостроф", увійшов до трійки фіналістів на здобуття премії Міжнародного конкурсу "Стоп цензурі! Громадяни за вільні країни". Також він лауреатом Всеукраїнського поетичного вернісажу "Троянди й виноград" ім. Максима Рильського.

***

Казка "Новорічна онлайн феєрія" для дітей за участю артистів обласної філармонії буде показана 16 січня в кількох районах області. О 13:00 годині вистава феєрія проходитиме в Ємільчинському районному Будинку культури. О 16.00 годині маленьких глядачів на цю казку чекають в Новоград-Волинському міському Палаці культури імені Лесі Українки.

***

17 січня о 10:00 відбудеться чергове засідання Житомирського виконавчого комітету. На порядку денному засідання 39 питань, з них 14 - дитячі. Серед питань, які планують розглянути члени виконавчого комітету є: "Про нагородження С.К.Васильчука відзнакою "За заслуги перед містом" ІІ ступеня", "Про демонтаж тимчасових споруд, обладнання, спеціальних конструкцій зовнішньої реклами в м.Житомирі", "Про встановлення тарифів на послуги з вивезення твердих побутових відходів, що надаються приватним підприємством "ВЖРЕП № 4".

***

Житомирський обласний краєзнавчий музей вже вдруге долучається до міжнародного флешмобу – селфі у музеї. 18 січня відзначається Міжнародний день музейного селфі, започаткованого у 2014 році Європейським колективом музейних працівників Culture Themes. Цього дня у краєзнавчому музеї можна буде безкоштовно зробити селфі на фоні будь-якого експонату. Ціна вхідного квитка така ж, як і в інші дні. У подальшому необхідно опублікувати фото у Facebook, додавши відповідні хештеги. Керівництво музею обіцяє для автора найкреативнішого фото подарунок. Результати конкурсу будуть оголошені 23 січня. До флешмобу долучаються всі відділи краєзнавчого музею, у тому числі і Новоград-Волинський літературно-меморіальний музей Лесі Українки.

***

В Бердичеві у Свято-Миколаївському соборі до 20 січня перебувають мощі святителя Спиридона, єпископа Триміфунтського.

***

В обласному муздрамтеатрі в суботу 20 січня о 19.00 годині святкова програма "Різдвяний калейдоскоп".

***

У Житомирі автор та виконавець власних творів Роман Лілея представить свою першу збірку поезії "Не знаю я, чи мають квіти душу…". Збірка побачила світ наприкінці 2017 року й перша її презентація відбудеться саме в Житомирі. До книги увійшли вірші, написані впродовж 2017 року українською мовою, яка, на думку автора, є найпоетичнішою мовою в світі. Головними героями творів цієї збірки є квіти. Саме через них автор прагне показати різні характери людей, розкрити прекрасні жіночі риси, змалювати вічну красу. Роман Лілея також є автором та виконавцем власних пісень. В 1991 році на ІІ фестивалі "Червона рута" в Запоріжжі він став лауреатом фестивалю. Сьогодні Роман Лілея співає на зустрічах, в лікарнях, у військових частинах. Почути пісні у виконанні автора можна буде і в Житомирі під час презентації збірки поезії 20 січня о 14.00 годині в Домі української культури.

***

В Житомирі 20-21 січня відбудеться чемпіонат області з шахів до 18 і до 20 років. Місце проведення ДЮСШ №1. До участі допускаються шахісти Житомирської області не старші 1998 р.н., які мають кваліфікацію не нижче 2 розряду та подали заявку, затверджену територіальним підрозділом сім’ї, молоді та спорту, або спортивною організацією та завірену лікарем. Змагання проводяться в одному об’єднаному турнірі за швейцарською системою у 8 турів (по 2 тури за день), з окремим підсумковим заліком по категоріям "до 18 років", "до 20 років" серед юнаків та серед дівчат. Реєстрація учасників 20 січня з 10.00 години. Відкриття о 10.30.

***

У Житомирі 21 січня відбудеться фінал конкурсу "СтудМіс України - Житомирщина", участь в якому візьмуть 24 студентки - представниці різних навчальних закладів. Захід пройде у приміщенні драмтеатру, початок о 18.00.

***

Повторні земельні торги у формі аукціону з продажу земельної ділянки площею 24,6 га на околиці Житомира на території Станишівської сільської ради заплановані на 30 січня. Наразі ж триває прийом заяв від потенційний учасників аукціону (останній день прийому заяв – 24 січня до 13 години).

***

До 31 січня триває реєстрація учасників пробного зовнішнього незалежного оцінювання знань. Пробне ЗНО проводиться з метою ознайомлення із процедурою проведення зовнішнього незалежного оцінювання, структурою та змістом тестового зошита, порядком доступу учасників до пункту тестування та робочого місця. Завдання, що створюються у формі предметних тестів, відповідатимуть програмам зовнішнього оцінювання, характеристикам та структурі сертифікаційних робіт, а процедура проведення є наближеною до процедури проведення основного ЗНО. Зареєструватись для участі в пробному зовнішньому незалежному оцінюванні можна на сайтах регіональних центрів оцінювання якості освіти. Кожен зареєстрований учасник зможе взяти участь у пробному ЗНО з української мови та літератури (24 березня), а також у одному із запропонованих предметів за вибором (31 березня): історія України, математика, біологія, географія, фізика, хімія, англійська, іспанська, німецька або французька мови. Участь у пробному зовнішньому незалежному оцінюванні є платною. Реєстрація для проходження пробного тестування не передбачає автоматичної реєстрації для участі в основній сесії зовнішнього незалежного оцінювання.

***

До 31 січня в Житомирі в Домі української культури триває виставка Юрія Супрунчука "Різдвяні барви". Унікальність колекції полягає в тому, що художник представляє невідомі широкому загалу роботи. На картинах можна побачити поєднання зимового холодного пейзажу з теплом і затишком домашньої оселі.

***

Триває попередня реєстрація на участь в турнір з шахів пам'яті Є. М. Рибалкіна, який відбудеться 27 січня в конференц-залі Житомирського державного технологічного університету. Турнір проходитиме за швейцарською системою, кількість турів в залежності від кількості учасників (7 якщо учасників до 30, 9 якщо більше 30), рапід. Переможці змагання будуть нагороджені призами від ректора цього вузу. Зокрема за 1 місце передбачена винагорода в 1000 грн., 2 місце 700 грн., 3 місце 500 грн. Більше інформації на сайті Спортивний Житомир.

***

Благодійний різдвяний ярмарок влаштували студенти соціально-психологічного факультету Житомирського університету імені Івана Франка. Так вони збирають гроші на відвідування пацієнтів військового госпіталю. Наїдки студенти виготовляють власноруч, самі ж і продають таким самим студентам та викладачам закладу. Долучитися до благодійної акції та купити собі щось смачненького можна щодня аж до 26 січня. Саме у цей день студенти планують відвідати військових у Житомирському шпиталі.

***

Регіональна експертна рада розпочинає відбір кандидатів серед медичних працівників області на отримання відзнаки за професіоналізм та милосердя "Орден Святого Пантелеймона". Відзнака за професіоналізм та милосердя "Орден Святого Пантелеймона" є громадською, має професійно-фахову спрямованість і присуджується за гуманістичну й благородну діяльність у галузі охорони здоров’я. Відбір проходить за п’ятьма номінаціями: "Найкращий лікар", "Найкращий медичний працівник", "Новатор охорони здоров’я", "За досягнення в міжнародному співробітництві в охороні здоров’я" та "Взірець служіння суспільству". Регіональна рада відбиратиме кандидатури на основі подань від громадських організацій, медичних колективів та профспілок. Після цього ці кандидатури будуть подані на розгляд експертної ради у Києві. Нагородження переможців відбудеться 9 серпня 2018 року. Крім ордену, переможці отримають грошову відзнаку у розмірі 100 тис. грн. Прийом документів та кандидатур триватиме до 28 лютого 2018 року.

***

На Житомирщині оголосили конкурс бізнес-проектів у рамках реалізації Порядку часткового відшкодування з обласного бюджету відсоткових ставок за кредитами, залученими суб’єктами малого і середнього підприємництва. За умовами, претенденти повинні бути зареєстровані на території Житомирської області, не мати заборгованості перед державним і місцевими бюджетами зі сплати податків, зборів та інших обов’язкових платежів та реалізовувати бізнес-проекти, спрямовані на створення нових робочих місць, а також працювати в межах видів діяльності, визначених Порядком конкурсу. Документи на участь при мають в департаменті економічного розвитку, торгівлі та міжнародного співробітництва Житомирської облдержадміністрації до 2 квітня 2018 року. Опрацювання заявок та бізнес-проектів буде проведено протягом 20-ти робочих днів після закінчення терміну подачі документів, пише прес-служба ОДА.

ОНЛАЙН

Останні повідомлення

Хочу привітати свою Матусю Галину з Днем Народження .Побажати їй міцного здоров'...
Середа, 03 жовтня 2018
Добрый день Жытомирськ а хвиля! Склад-мага ин Комора сегодня хочет поздравить сво...
Неділя, 26 серпня 2018
Хотим поздравить нашу маму, с село Горбулев, Захарчук Раису С Днем Рожденья Наша с...
Вівторок, 24 липня 2018

Надіслати повідомлення