facebook-24 vkontakte-24 youtube-24 googleplus-24 twitter-24 twitter-24
Вівторок 23 жовтня 2018

Житомир відзначив 111 річницю від дня народження Сергія Корольова

Офіційні заходи розпочалися на майдані Корольова. Біля пам’ятника вченому пройшла рота почесної варти Житомирського військового інституту з оркестром. Також представники влади, військові та громадськості поклали квіти до пам'ятника Сергію Корольову. Говорить директор житомирського Музею космонавтики Ірина Дячук:

"Сьогодні 12 січня – День народження Сергія Павловича Корольова, нашого видатного земляка, вченого зі світовим визнанням. Стало вже традицією, що багато років підряд, ми збираємося біля пам’ятника і шануємо пам’ять Сергія Павловича. Потім в музеї також проводяться традиційні заходи, куди приїжджають завжди представники космічної галузі, раніше приїжджали також і соратники Корольова, і космонавти".

Продовжили святкові заходи до дня народження Сергія Корольова у Музеї космонавтики. В приміщенні експозиції "Космос" проходила зустріч житомирян з керівниками космічного агентства України та міжнародними партнерами музею космонавтики. Також бажаючим презентували нові надходження до музейного фонду.

"Чим важлива ця традиція? В січні, напередодні старого Нового року, ми говоримо про те, що залишив Сергій Павлович Корольов після себе. Всі напрямки космічної діяльності, які розвиваються, вони всі були започатковані Корольовим. І тому є представники і науки космічної, і техніки, і навіть космічного мислення. Адже для того, щоби космонавтика розвивалася, потрібно мріяти і думати про майбутнє. Тому я відразу хочу сказати, що у нашому музеї ми говоримо не лише про історію, про певні спогади, але ми обов'язково будемо говорити про майбутнє космічної галузі. Мені дуже хотілося б, щоб широкий загал дізнався, що в нас там є певні зрушення".

Для довідки: Сергій Павлович Корольов – видатний український радянський вчений у галузі ракетобудування та космонавтики, конструктор. Вважається основоположником практичної космонавтики. Під його керівництвом було запущено першу міжконтинентальну балістичну ракету, перший штучний супутник Землі, було проведено перший політ людини в Космос та вихід людини в Космос. Народився Сергій Корольов на початку минулого століття у Житомирі.

ОНЛАЙН

Останні повідомлення

Хочу привітати свою Матусю Галину з Днем Народження .Побажати їй міцного здоров'...
Середа, 03 жовтня 2018
Добрый день Жытомирськ а хвиля! Склад-мага ин Комора сегодня хочет поздравить сво...
Неділя, 26 серпня 2018
Хотим поздравить нашу маму, с село Горбулев, Захарчук Раису С Днем Рожденья Наша с...
Вівторок, 24 липня 2018

Надіслати повідомлення