facebook-24 vkontakte-24 youtube-24 googleplus-24 twitter-24 twitter-24
Вівторок 23 січня 2018

20 дитячих фольклорних колективів з усієї Житомирщини колядуватимуть на Василя у Свято-Михайлівському соборі Житомира

На третій обласний дитячий фольклорний фестиваль колядок «Янголи віншують» з’їдуться учасники з Андрушівського, Новоград-Волинського, Черняхівськього, Чуднівського, Бердичівського та Житомирського районів. Вдруге північ Житомирщини представлять юні колядники з Овруча і вперше – з Олевська. В репертуарі колективів, серед яких будуть також гурти з Бердичева та Житомира – автентичні, самобутні колядки місцевості, в якій вони живуть.

Розпочнеться дитяча коляда у неділю о 12-й годині в Свято-Михайлівському соборі. За дві години потому учасники фестивалю у спільній молитві вшанують Героїв Небесної Сотні і продовжать святкову різдвяну ходу Михайлівською вулицею, щоб о 15.00 розпочати виступи на майдані Корольова. Останнє дійство фестивалю стартує о 16 годині в академічному обласному театрі ляльок, де діти зможуть взяти участь у традиційних вертепних розвагах:

"Там уже буде таке неформальне спілкування. Кожен зможе заспівати колядку або навіть щедрівку, бо ж щедрують 13-го січня, якраз, власне, напередодні цього фестивалю. Там більше діти проводять час вільніше і з користю для себе вже в розважальному плані. 14-го – це ж ще ж день, коли посівають. Це день, який дає посил на новий врожай, новий добробут і звичайно на тихе мирне життя, коли матері не хвилюються за своїх дітей, які ще не знаходяться на війні, але можуть знаходитися; або ж яких уже немає. Зараз ми святкуємо, але ці свята з часткою суму. Дай Боже, щоб цього не було", – відзначила співорганізатор фестивалю колядок, керівник зразкового фольклорного гурту "Джерельце" Ангеліна Нестерова.

ONLINE

Останні привітання

online loans direct lenders <a href="https://o nlineloansdirectlend ers.stream"> online loans direct lenders</a> direct lenders onl...
Вівторок, 23 січня 2018
Ось ви кажете: все добре, все чудово, все просто, розвиток і т.д.. Чому ж всі незадово...
П'ятниця, 19 січня 2018
А чи не здається Вам що Житомир і бізнес це несумісні речі??
П'ятниця, 19 січня 2018

Надіслати привітання