facebook-24 vkontakte-24 youtube-24 googleplus-24 twitter-24 twitter-24
Неділя 16 грудня 2018

Служба зайнятості розпочала в новому році виїзні консультації жителів громад області

Фахівці Житомирського міського центру зайнятості продовжують практику проведення виїзних заходів на території об’єднаних територіальних громад, що утворені на території Житомирського району. 10 січня, такий захід провели для жителів Оліївської об’єднаної громади. Відвідувачів знайомили зі станом ринку праці, актуальними вакансіями, можливостями служби зайнятості у сприянні працевлаштуванню в галузі будівництва у державі Ізраїль, розповідали про можливості отримання послуг із профорієнтації та профнавчання (в тому числі, і дистанційного через відкриті Інтернет-ресурси) тощо, пише сайт обласної Служби зайнятості.

Відповідно до затвердженого графіку консультування жителів громад у 1 кварталі 2018 року відбуватиметься з 9.00 до 12.00 години: - щочетверга у Тетерівській об’єднаній територіальній громаді (село Корчак);

- кожного третього понеділка поточного місяця у Станишівській об’єднаній територіальній громаді; - кожної другої середи поточного місяця в Оліївській об’єднаній територіальній громаді;

- кожного третього вівторка поточного місяця у Глибочицькій об’єднаній територіальній громаді.

Служба зайнятості запрошує всіх, хто потребує послуг фахівців у сфері зайнятості, до індивідуальних зустрічей на території, максимально наближеній до місця проживання.

Довідково. Упродовж 2017 року на території об’єднаних територіальних громад Житомирського району міський центр зайнятості провів 30 виїзних акцій з метою консультування населення, два профінформаційні семінари для керівників закладів освіти та міжгалузевий семінар для роботодавців. Участь у заходах взяли загалом близько 300 жителів громад.

ОНЛАЙН

Останні повідомлення

Доброго дня хвиля хочу передати привіт івану івановичу з чуднова який зараз на ро...
Понеділок, 26 листопада 2018
12листопада святкує свій 60річний ювілей Жарчинськи й Володимир Папуля, дорогий на...
Неділя, 11 листопада 2018
Хочу привітати свою Матусю Галину з Днем Народження .Побажати їй міцного здоров'...
Середа, 03 жовтня 2018

Надіслати повідомлення