facebook-24 vkontakte-24 youtube-24 googleplus-24 twitter-24 twitter-24
Субота 24 лютого 2018

В житомирській мерії розповіли, що ковзанку на Михайлівській відкриватимуть феєрично

Залишилося визначитися з точною датою, сказала під час прес-конференції начальник управління культури міськради Ніна Рябенко:

"Визначимося точно з датою, буде відкриття, буде цікаве, театралізоване. У нас є федерація фігуристів, вони теж готуються, готують окрему програму. Ми тільки не знаємо точної дати, а відкриття буде феєричне".

В опублікованому раніше на офіційному сайті міськради плані заходів до новорічних і різдвяних свят відкриття ковзанки під відкритим небом заплановане на 19 грудня. Радник міського голови Олександр Черняхович уточнює:

"Відкриття ковзанки планується на 19 число, це крайня дата, коли вона може бути відкрита. Роботи в повному розпалі. Із завтрашнього дня підходить основне обладнання і ми плануємо так, що саме поле до кінця тижня буде відсипане, вирівняне і наступного тижня ми, можливо, розпочнемо вже монтаж труб, які будуть охолоджувати. Поки що проблем ніяких немає, все йде за нашим планом, тому плануємо, що ковзанка буде відкрита до 19 числа".

Щодо цін на квитки на ковзанку, Олександр Черняхович сказав, що за попередніми розрахунками 45 хвилин катання коштуватимуть від 50 до 70 гривень. За його словами, будуть організовані прокат ковзанів, камери схову і "все, що необхідне для ковзанки".

ONLINE

Останні повідомлення

Shemales from popular networks http://dickgirl.repl yme.pw/?post.daniell a shemals free sex seamale sex sex videos shemals free shmale sex younge...
Субота, 24 лютого 2018
wh0cd5930658 <a href=http://lasix.fu n/>lasix 40 mg</a> <a href=http://atarax.f un/>atarax 10mg</a> <a href=http://bupropio nx...
Субота, 24 лютого 2018
24 лютого святкує 55-річчя Наша дорога матуся, люба бабуся та турботлива теща Кучеря...
Субота, 24 лютого 2018

Надіслати повідомлення