facebook-24 vkontakte-24 youtube-24 googleplus-24 twitter-24 twitter-24
Вівторок 23 жовтня 2018

В житомирській мерії розповіли, що ковзанку на Михайлівській відкриватимуть феєрично

Залишилося визначитися з точною датою, сказала під час прес-конференції начальник управління культури міськради Ніна Рябенко:

"Визначимося точно з датою, буде відкриття, буде цікаве, театралізоване. У нас є федерація фігуристів, вони теж готуються, готують окрему програму. Ми тільки не знаємо точної дати, а відкриття буде феєричне".

В опублікованому раніше на офіційному сайті міськради плані заходів до новорічних і різдвяних свят відкриття ковзанки під відкритим небом заплановане на 19 грудня. Радник міського голови Олександр Черняхович уточнює:

"Відкриття ковзанки планується на 19 число, це крайня дата, коли вона може бути відкрита. Роботи в повному розпалі. Із завтрашнього дня підходить основне обладнання і ми плануємо так, що саме поле до кінця тижня буде відсипане, вирівняне і наступного тижня ми, можливо, розпочнемо вже монтаж труб, які будуть охолоджувати. Поки що проблем ніяких немає, все йде за нашим планом, тому плануємо, що ковзанка буде відкрита до 19 числа".

Щодо цін на квитки на ковзанку, Олександр Черняхович сказав, що за попередніми розрахунками 45 хвилин катання коштуватимуть від 50 до 70 гривень. За його словами, будуть організовані прокат ковзанів, камери схову і "все, що необхідне для ковзанки".

ОНЛАЙН

Останні повідомлення

Хочу привітати свою Матусю Галину з Днем Народження .Побажати їй міцного здоров'...
Середа, 03 жовтня 2018
Добрый день Жытомирськ а хвиля! Склад-мага ин Комора сегодня хочет поздравить сво...
Неділя, 26 серпня 2018
Хотим поздравить нашу маму, с село Горбулев, Захарчук Раису С Днем Рожденья Наша с...
Вівторок, 24 липня 2018

Надіслати повідомлення