facebook-24 vkontakte-24 youtube-24 googleplus-24 twitter-24 twitter-24
Вівторок 23 жовтня 2018

Минулої доби в області горіло кілька осель і одразу чотири гаражі

Зокрема, в с. Яблунець Ємільчинського району виникла пожежа в дерев’яному житловому будинку. Там вогнем знищено покрівлю та перекриття. Також покрівлю знищено внаслідок пожежі помешкання в с. Верхівня Ружинського району. А в смт Попільня через пожежу в будинку згоріло домашнє майно, каже фахівець прес-відомства обласного управління Держслужби з надзвичайних ситуацій Павло Франчук:

"Значно серйозніша пожежа сталась в смт Озерне Житомирського району. Там горіли чотири гаражі. У результаті чого полум’ям знищено покрівлю гаражів та автомобіль Daewoo Sens. Пожежу ліквідовано силами двох відділень вогнеборців. Внаслідок усіх пожеж загиблих та травмованих не виявлено. Причини займань наразі встановлюють фахівці".

В осінньо-зимовий період питання пожежної безпеки набуває особливого значення для вогнеборців області. Порушення правил пожежної безпеки при експлуатації пічного опалення – незмінна причина загорянь в період опалювального сезону, відзначає Павло Франчук:

"Найчастіше пічні пожежі відбуваються в тих будинках, де мешкають літні. І причина тому – не тільки порушення правил пожежної безпеки та їхня необережність через поганий зір і пам’ять. В силу свого віку літні господарі не можуть побілити піч, залізти під стелю і закрити тріщини в димоході, прочистити його. А подбати про це можуть лише їхні діти, які не завжди знаходять час, щоб приїхати і допомогти. Якщо ваші батьки проживають в селі, подбайте про їхню безпеку, перевірте електропроводку, допоможіть їм привести в порядок пічне опалення. Згадайте, як колись Ваші батьки оберігали Вас від усіляких неприємностей і бід. Зараз допомоги потребують вони самі, і ви можете вдячністю відповісти батькам за їх турботи і подбати про їхню безпеку. Адже на допомогу своїх дорослих дітей вони сподіваються в першу чергу".

Загалом, за минулу добу оперативно-рятувальними підрозділами області зареєстровано 15 повідомлень про надзвичайні події чи загрозу їх виникнення. Серед них 6 пожеж та 3 ДТП. 4 рази підрозділи ДСНС Житомирщини виїжджали для надання допомоги населенню та іншим службам. Під дією різних факторів 2 осіб загинуло, ще 6 травмувалися.

ОНЛАЙН

Останні повідомлення

Хочу привітати свою Матусю Галину з Днем Народження .Побажати їй міцного здоров'...
Середа, 03 жовтня 2018
Добрый день Жытомирськ а хвиля! Склад-мага ин Комора сегодня хочет поздравить сво...
Неділя, 26 серпня 2018
Хотим поздравить нашу маму, с село Горбулев, Захарчук Раису С Днем Рожденья Наша с...
Вівторок, 24 липня 2018

Надіслати повідомлення