facebook-24 vkontakte-24 youtube-24 googleplus-24 twitter-24 twitter-24
Понеділок 21 травня 2018

В Житомирському лісгоспі організували ялинкову "перукарню"

На базовому лісорозсаднику державного підприємства «Житомирське лісове господарство» готують ялинки до свят. Аби ялинка виросла рівною та пишною, доглядати її потрібно з першого року.

"Над цим і працюють наші фахівці, – цитує головного лісничого Житомирського держлісгоспу Сергія Дубницького прес-служба обласного управління лісового та мисливського господарства. – Окрім того, що кожній рослині виділяють окремий горщик, її розміщують так, щоб не заважали сусіди, щоб достатньо було світла й вологи".

А ще працівники розсадника щороку в кінці літа формують ялинці крону, розповіла начальник базового лісорозсадника Марія Ткачук:

"Формуємо дерево по окружності, для цього обрізаємо гілочки. І ще, коли верхівка буває висока, ми теж її формуємо, обрізаємо".

В результаті того, що занадто високій верхівці та боковим гіллячкам відрізають кінчик, рослина випускає нові бокові бруньки. З цих бруньок виростають гілочки, а потім знову найдовші вкорочують. За кілька років крона деревця стає густою та пишною. Аби виростити таке дерево, необхідно від п'яти до восьми років, кажуть лісівники. Щороку лише в Житомирському держлісгоспі закладають по вісім гектарів плантацій новорічних ялин. Зараз їх підростає майже 10 тисяч штук. В нинішній передноворічний період підприємство планує реалізувати чотири тисячі хвойних деревець.

ОНЛАЙН

Останні повідомлення

Хочимо привиьати наших дорогих,ку а Колю та кумана Андрия з прошедшим Днем народ...
Субота, 19 травня 2018
Доброго дня Житомирськ а хвиля! Вітаю свою кохану дружину та хорошу вчительку поча...
Субота, 19 травня 2018
Вітаємо сестричку Макарову Людмила яка мешкає в селищі Іршанську привітати таки...
Субота, 19 травня 2018

Надіслати повідомлення