facebook-24 vkontakte-24 youtube-24 googleplus-24 twitter-24 twitter-24
Вівторок 23 жовтня 2018

На Житомирщині штрафними гривнями покарано чергового порушника українського антикорупційного законодавства

Цього разу за несвоєчасне подання повідомлення про суттєві зміни в майновому стані оштрафовано працівника регіонального Управління з надзвичайних ситуацій. Про це нам повідомили з прес-служби обласної прокуратури. Як з'ясували наглядачі законності, згаданий співробітник у травні цього року за 97 тисяч гривень придбав транспортний засіб, але повідомив про таке придбання лише наприкінці серпня. Згідно Закону України "Про запобігання корупції" він мав це зробити у 10-тиденний термін.

Днями постановою Богунського районного суду працівника регіонального Управління з надзвичайних ситуацій визнано винною у вчиненні адміністративного правопорушення, пов’язаного з корупцією, та накладено штраф в розмірі одна тисяча 700 гривень, що становить сто неоподаткованих мінімумів доходів громадян.

Варто додати, крім несвоєчасного подання обов’язкових декларацій про свої статки працівники прокуратури виявляють значну кількість так званого конфлікту інтересів. На цьому наголошує начальник відділу прокуратури області Віталій Ольховий:

"Переважна більшість притягнутих до адміністративної відповідальності порушників - це депутати місцевих рад. Беручи участь у сесіях, вони голосують за надання собі або близьким землі, виплату премій та укладання договорів. Таким чином вони ігнорують вимоги Закону щодо повідомлення про наявність у них особистої зацікавленості".

Впродовж цього року Управлінням захисту економіки у Житомирській області за погодженням з органами прокуратури складено та спрямовано до суду десятки протоколів про виявлений конфлікт інтересів. З понад півсотні подань до суду половина вже розглянуті служителями Феміди. Винних осіб притягнуто до адміністративної відповідальності та стягнуто з них передбачені законом штрафні гривні.

ОНЛАЙН

Останні повідомлення

Хочу привітати свою Матусю Галину з Днем Народження .Побажати їй міцного здоров'...
Середа, 03 жовтня 2018
Добрый день Жытомирськ а хвиля! Склад-мага ин Комора сегодня хочет поздравить сво...
Неділя, 26 серпня 2018
Хотим поздравить нашу маму, с село Горбулев, Захарчук Раису С Днем Рожденья Наша с...
Вівторок, 24 липня 2018

Надіслати повідомлення