facebook-24 vkontakte-24 youtube-24 googleplus-24 twitter-24 twitter-24
Вівторок 23 жовтня 2018

У Чуднові влаштували традиційне спортивне свято "Футбольні звитяги "Чуднівщини"

Нинішній рік видався досить вдалим для футболістів району, які брали активну участь у всеукраїнських, обласних та районних змаганнях, наголошує голова Житомирської обласної федерації футболу Руслан Павлюк:

"Приємно, що в цьому році футбол на Чуднівщині отримав нове дихання. Перш за все, це пов’язано з тим, що відродилась місцева футбольна команда "Тетерів", яка стала чемпіоном області. Є також перемоги в дитячому футболі та серед ветеранських команд. Фактично в усіх футбольних напрямках Чуднівщина перебуває на висоті".

З метою забезпечення участі дитячих, дорослих та ветеранських команд у різноманітних футбольних турнірах цьогоріч на Чуднівщині ухвалено комплексну Програму розвитку фізичної культури та спорту, у рамках якої з районного бюджету було виділено майже 300 тисяч гривень для підтримки футболу. Це дало змогу футбольному клубу "Тетерів" після трьохрічної перерви не лише взяти участь у чемпіонаті Житомирської області з футболу, а й стати його переможцем, підкреслює граючий тренер команди, голова федерації футболу Чуднівського району Юрій Чорний:

"У чемпіонаті області з футболу ми здобули 18 перемог та отримали всього три поразки. Наразі в нас є всі можливості для того, щоб у наступному році підвищитись у класі та вийти на новий сильніший рівень".

У нинішньому сезоні вісім команд вели боротьбу за перемогу в чемпіонаті Чуднівського району з футболу. Загалом було проведено 106 матчів, у яких забито майже 600 голів. Чемпіонський титул 2017 року виборола команда "Лан" із села Бабушки, що стало приємною несподіванкою для її гравців, каже воротар Володимир Остапчук:

"Дуже приємно, що наша команда перемогла, адже матчі були нелегкими. Наші хлопці старанно тренувались і доклали чимало зусиль, щоб бути першими. Висловлюємо щиру вдячність нашим вболівальникам та спонсорам за їх підтримку".

Цікаво, що вперше в чемпіонаті Чуднівського району з футболу брала участь команда із сусіднього Романівського району, яка стала срібним призером змагань. Говорить капітан команди "Авалон" села Карвинівка Артем Кратюк:

"Цей чемпіонат був проведений на високому рівні і ми дякуємо всім його організаторам. Наша команда вирішила, що у 2018 році ми знову братимемо участь у чемпіонаті Чуднівського району з футболу і надіємось, що кількість його учасників збільшиться".

У цьому році гарні результати в спортивних досягненнях продемонстрували футболісти села Карпівці, які отримали срібні медалі в обласних змаганнях з футболу під девізом "Краще спортивне село Житомирщини", а також Чуднівська футбольна команда "ДЮСШ – АІК", яка посіла друге місце в 5 групі першої ліги в чемпіонаті дитячо-юнацької футбольної ліги України. Під час спортивного свята переможці й учасники футбольних турнірів, тренери, ветерани спорту Чуднівщини та спонсори були нагороджені медалями, грамотами і подяками.

ОНЛАЙН

Останні повідомлення

Хочу привітати свою Матусю Галину з Днем Народження .Побажати їй міцного здоров'...
Середа, 03 жовтня 2018
Добрый день Жытомирськ а хвиля! Склад-мага ин Комора сегодня хочет поздравить сво...
Неділя, 26 серпня 2018
Хотим поздравить нашу маму, с село Горбулев, Захарчук Раису С Днем Рожденья Наша с...
Вівторок, 24 липня 2018

Надіслати повідомлення