facebook-24 vkontakte-24 youtube-24 googleplus-24 twitter-24 twitter-24
Вівторок 23 січня 2018

Сьогодні в світі відзначається Міжнародний день логопеда

В інформації про це професійне свято можна прочитати: помилково вважати, що логопед працює над виправленням тільки неправильної вимови звуків. Корекція звуковимови – це тільки верхівка айсберга. Логопед працює з усіма порушеннями мовлення: загальним недорозвиненням; його відсутністю, порушеннями голосу, темпу і тембру мови, мовними відхиленнями внаслідок патології центральної нервової системи.

Кілька цифр: впродовж 2015 року на огляд логопеда до диспансерного відділення обласної психіатричної лікарні звернулися понад 1200 дітей, 2016-го – вже 1400. 10 % звернулися вперше. Найчастіше – 40% – зустрічається діагноз "загальний недорозвиток мовлення", причиною кожного четвертого звернення стає пізній початок мовлення, заїкуватість – 15 %. Але ці цифри приблизні, точні дані є конфіденційною інформацією, каже логопед диспансерного відділення обласної психіатричної лікарні №1 Тетяна Левківська і звертається до батьків не зволікати, якщо дитині потрібна допомога фахівця:

"Бояться і психіатрів, і логопедів, і дефектологів, які можуть вчасно допомогти дитині, щоб вона мала гарний мовленнєвий розвиток. Якщо батьки звертаються до кардіолога і він знаходить шуми в серці, то зразу ж починають лікувати. Коли лікар психіатр чи психолог або дефектолог, або логопед каже батькам, що в дитини є проблеми, то це не завжди сприймається. Якщо родина вважає це за потрібне і хоче, щоб дитина нормально розвивалася – огляд усіх спеціалістів має бути вчасним. Також потрібно вчасно вжити певних заходів. Тоді процес розвитку дитини буде викликати задоволення у всіх оточуючих", - каже логопед диспансерного відділення обласної психіатричної лікарні №1 Тетяна Левківська.

ONLINE

Останні привітання

online loans direct lenders <a href="https://o nlineloansdirectlend ers.stream"> online loans direct lenders</a> direct lenders onl...
Вівторок, 23 січня 2018
Ось ви кажете: все добре, все чудово, все просто, розвиток і т.д.. Чому ж всі незадово...
П'ятниця, 19 січня 2018
А чи не здається Вам що Житомир і бізнес це несумісні речі??
П'ятниця, 19 січня 2018

Надіслати привітання