facebook-24 vkontakte-24 youtube-24 googleplus-24 twitter-24 twitter-24
П'ятниця 15 грудня 2017

Серед медичних працівників обласної клінічної лікарні провели традиційну виставку-конкурс вишивки "Квітуче Полісся"

Найкращі роботи обирали у трьох номінаціях – "вишиті сорочки", "рушники" та "картини". Конкурсна комісія звертала увагу, в першу чергу, на традиційність виробу, майстерність і використання найбільшої кількості форм поліської вишивки, кажуть члени журі - заслужений майстер України Ніна Бондар та спеціаліст Житомирського обласного Центру народної творчості Надія Сегеда:

Ніна Бондар: "Вишиті за правилами – це коли по тканині, щоб не було ні одного вузлика – що з лиця, що із вивороту. Хрестик кладеться в один бік, якщо вправо, то весь вправо". Надія Сегеда: "Ми дуже просимо всіх вишивальниць відмовитися від вишивки на канві, а вишивати на льняному полотні. Це складніше, але це цінність. Ось є два рушника, які виконані на полотні, виконані у всіх традиціях нашого Поліського краю і ці рушники можна взяти і прочитати як книжку – тут витримані всі вимоги та канони". "Сьогодні ми бачимо виставку кращих із кращих. Повірте мені, що тут ще може бути ще багато кімнат, заповнених такими гарними прекрасними роботами. Всі ці люди на роботі дуже важко працюють, вони переживають за хворих вони переживають за своє буденне, за свої сім'ї. І приходячи додому, вони хочуть відпочити від цього всього, розслабитись, і творчість – вишивка, картини – допомагають їм в цьому", – додав завідувач блоком інтенсивної терапії кардіологічного відділення Житомирської обласної лікарні Руслан Задніпрянець.

За рішенням незалежної комісії найкращими визнані роботи лікаря приймального відділення Світлани Ковальчук - це вишита сорочка, рушник Ніни Торговець – медсестри відділення функціональної діагностики та вишита картина Людмили Пославської, першого лаборанта клінічної лабораторії обласної лікарні. Як переможці конкурсу, так і всі учасниці отримали грошове заохочення.

ONLINE

Останні привітання

хочу привiтати солдата красюка з днем андрия бажаю йому щастя здоровя и прошу пост...
Середа, 13 грудня 2017
Доброго вечора Житомирськ а хвиля! Привітайте сьогодні юбиляршу нашу рідненьку б...
Понеділок, 04 грудня 2017
Вітаю з Днем Народження Свою рідну прабабусю Катерину Андріївну Сидорчук ,її випо...
Понеділок, 04 грудня 2017

Надіслати привітання