facebook-24 vkontakte-24 youtube-24 googleplus-24 twitter-24 twitter-24
Субота 21 жовтня 2017

У Житомирському держуніверситеті завершилися вибори ректора

Після підрахунку голосів організаційний комітет має оголосити результати надвечір 13 жовтня. До голосування було допущено 619 виборців. Говорить голова виборчої комісії Валерій Новик:

"У виборах мають право брати участь усі науково-педагогічні працівники. Вони мають складати 75% усіх виборців. Також у виборах беруть участь інші працівники університету (адміністративно-господарська частина), які мають складати не більше 10% науково-педагогічних працівників. Ми визначили, що це буде 9%. І не менше 15% має бути представників від студентів. Ми визначили, що 16% студентів бере участь у виборах".

Якщо перевести ці відсотки у цифри, то право голосу на виборах ректора мають 95 студентів університету. Їх обирали за окремою процедурою, каже Валерій Новик:

"Студентське братство організовувало загальні збори студентів певного факультету. На цих загальних зборах, перш за все, обирали лічильну комісію з числа студентів, далі студенти висували своїх представників, кого вони бажали бачити представниками на виборах. Далі проходило таємне голосування, виготовлялись бюлетені (де були прізвища цих студентів), проводилося таємне голосування, лічильна комісія підраховувала голоси, і, таким чином, були обрані представники від студентів на вибори".

На посаду ректора претендує п'ять кандидатів: Галина Киричук, Віктор Мойсієнко, Олександр Музика, Іван Ярмошик та Андрій Шевчук. Четверо з них викладають в університеті імені Івана Франка, лише Олександр Музика працює в Київському інституті психології, де завідує лабораторією обдарованості, але цей кандидат є колишнім деканом соціально-психологічного факультету. Перемогу на виборах здобуде той кандидат, який набере 50% + 1 голос, тобто 310 голосів.

"Якщо жоден з кандидатів не набирає 50% голосів + 1 голос, повторю, що це 310 голосів, тоді оголошується третій тур виборів, який проходить через 7 днів. В ньому беруть участь двоє кандидатів, які набрали найбільшу кількість голосів", - поінформував Валерій Новик.

Нагадаємо, що попередній ректор Петро Саух 23 червня цього року під час конференції трудового колективу університету повідомив, що йде з посади, оскільки його обрали академіком-секретарем відділення вищої освіти Національної академії педагогічних наук України. Згодом виконуючим обов'язки ректора тимчасово обрали кандидата історичних наук Андрія Шевчука.

ONLINE

Останні привітання

wh0cd30531 <a href=http://buyamoxi cillin.shop>presc ription for amoxicillin</a> ; <a href=http://buyamoxi cillin.shop>buy amoxicillin<...
Субота, 21 жовтня 2017
wh0cd514127 <a href=http://proscar9 11.us.com>PROSCAR ONLINE</a> <a href=http://proscar9 11.us.com>proscar </a> http://proscar911...
Субота, 21 жовтня 2017
wh0cd30531 <a href=http://lisinopr il02.us.org>lisin opril cost</a> <a href=http://lisinopr il02.us.org>lisin opril</a> http://lis...
Субота, 21 жовтня 2017

Надіслати привітання