facebook-24 vkontakte-24 youtube-24 googleplus-24 twitter-24 twitter-24
Вівторок 19 червня 2018

У четвер зранку в Житомирі на пожежі загинула людина

Про займання рятувальників сповістили сусіди власника оселі, які побачили як горить дах будинку. По прибуттю чергового караулу вогнеборців до місця події було встановлено, що горить приватний житловий будинок загальною площею 150 кв. м. Силами бійців ДСНС пожежу ліквідовано. Під час розбирання зруйнованих полум’ям конструкцій було знайдено під завалами у житловій кімнаті обгорілі рештки людини. З інформації сусідів, у помешканні могла також знаходитися малолітня дитина, однак ця інформація не підтвердилася. Вогонь встиг знищити 60 кв. м. покрівлі та окремі речі домашнього вжитку. Попередньо встановлено, що причиною пожежі стало порушення правил пожежної безпеки при експлуатації печей.

Останнім часом все більше пожеж в області стається саме з цієї причини, однак додаються ще й інші фактори, каже фахівець прес-відомства обласного управління Держслужби з надзвичайних ситуацій Павло Франчук:

"Прикро, але нерідко люди гинуть, перебуваючи у стані алкогольного сп’яніння. До цього стану слід додати куріння цигарок і традиційну нездатність контролювати ситуацію – і от маємо усі чинники для трагедій. Найстрашніше, що п’яні курці становлять небезпеку не тільки для власного життя, а й для оточуючих. Також в осінній період почастішали пожежі від несправності чи порушення правил облаштування та експлуатації пічного опалення й електрообладнання. Часто господарі перенакалюють пічне опалення, яке до того ж встановлене з порушенням правил пожежної безпеки, має тріщини в кладці. Або ж ставлять упритул до печей ліжка, розміщують поруч домашні речі, усупереч правилам безпеки перекривають заслінку до того, як встигло у грубці перегоріти паливо і, як наслідок, чадний дим заповнює оселю".

Беручи до уваги стрімке зростання кількості пожеж та їх трагічних наслідків рятувальники звертаються до жителів області з проханням особливо ретельно дотримуватися правил пожежної безпеки:

"Якщо у вашому житлі холодно, використовуйте для опалювання приміщень тільки електрообігрівачі заводського виробництва, найкраще підійдуть масляні радіатори. Водночас не перевантажуйте електромережу, вмикаючи одночасно кілька потужних споживачів електроенергії, побутових приладів; використовуйте тільки калібровані запобіжники. Щоб запобігти пожежі у приватних будинках, насамперед огляньте печі та димарі: чи справні вони, чи не мають тріщин, а також обов’язково захистіть підлогу перед топковим отвором печі металевим листом. Будьте обачними, бережіть своє життя, майно і оточуючих від небезпеки виникнення пожеж!", – наголошує Павло Франчук.

ОНЛАЙН

Останні повідомлення

Высокий,си патичный молодой человек познакомит ься с ухоженной девушкой до 45 лет ...
Неділя, 17 червня 2018
Всім привіт!Маю бажання познайомит ись з дівчиною для дружби,спі кування,пр иємних...
Неділя, 17 червня 2018
Познайомлю сь з гарними дівчатами від 24 до 31 років . Чекаю ваших дзвінків (06 932 90 38
Неділя, 17 червня 2018

Надіслати повідомлення