facebook-24 vkontakte-24 youtube-24 googleplus-24 twitter-24 twitter-24
П'ятниця 15 грудня 2017

Учні Чуднівської гімназії здобуватимуть водійські навички на новому легковому автомобілі

На придбання авто "Sens sedan" 2017 року випуску з районного бюджету виділили 180 тисяч гривень. Новий транспортний засіб використовуватиметься для навчальних цілей, наголошує директор гімназії Ніна Дячук:

"Цей автомобіль призначений для підготовки водіїв транспортних засобів категорії "В". Серед бажаючих вивчати автосправу є багато дівчаток, яким управляти вантажним автомобілем досить важко. Автомобілі старих марок, які в нас є на сьогодні не зовсім задовольняють сучасний рівень підготовки водіїв, тому придбання нового транспортного засобу дасть можливість учням краще здобувати практичні навички їзди".

Щороку майже 40 старшокласників отримують свідоцтво про підготовку водіїв транспортних засобів категорій "В" і "С". Для їх навчання, яке проводиться на безкоштовній основі, є відповідна матеріальна база, обладнані спеціальні кабінети й лабораторії. Однак, парк навчальних автомобілів уже трохи застарів і тому потребував оновлення, каже вчитель автосправи Чуднівської гімназії Володимир Рудзей:

"Автомобілю "Волга", який до нас експлуатувався у деяких установах, уже понад 24 роки, а автомобілю "ВАЗ 21063" - 26 років. Тому, дуже добре, що придбали новий автомобіль. Він зручний та полегшений у керуванні, особливо для дівчаток. Для сучасних умов навчання відповідає усім технічним критеріям. Цей автомобіль зроблений в Україні і для навчальних цілей – це хороший автомобіль".

Оскільки Чуднівська гімназія є опорним навчальним закладом, то, окрім її учнів, тут вивчають автосправу старшокласники сусідніх шкіл - Вільшанської та Чуднівської загальноосвітньої школи №2. Повноцінно освоювати та експлуатувати новий навчальний транспортний засіб майбутні водії зможуть після відповідного переобладнання автомобіля дублюючими органами керування.

ONLINE

Останні привітання

хочу привiтати солдата красюка з днем андрия бажаю йому щастя здоровя и прошу пост...
Середа, 13 грудня 2017
Доброго вечора Житомирськ а хвиля! Привітайте сьогодні юбиляршу нашу рідненьку б...
Понеділок, 04 грудня 2017
Вітаю з Днем Народження Свою рідну прабабусю Катерину Андріївну Сидорчук ,її випо...
Понеділок, 04 грудня 2017

Надіслати привітання