facebook-24 vkontakte-24 youtube-24 googleplus-24 twitter-24 twitter-24
Вівторок 19 червня 2018

Поліція розкрила навмисне вбивство, скоєне в Бердичеві

В березні в Бердичеві на вулиці було знайдено 50-річного чоловіка без свідомості з видимими травмами голови. За два тижні, не приходячи до свідомості, він помер у лікарні. Майже три місяці правоохоронці встановлювали причетних до злочину. В ході слідства з'ясувалося, що це було вбивство, замовником якого виступила 21-річна донька потерпілого. Дівчина навчається в одному з вузів столиці, в грошах потреби не мала, в Бердичів до батька, який жив один в квартирі, навідувалася нечасто, розповів під час брифінгу заступник начальника головного управління Нацполіції в Житомирській області Валерій Бондар. Того дня вона зателефонувала батькові з Києва і попросила винести на вулицю та передати її знайомому деякі особисті речі. Ця зустріч і стала фатальною для чоловіка. Підозрювана була затримана кілька днів тому і в замовленні вбивства свого батька зізналася, каже Валерій Бондар:

"Донька пояснює, що батько з раннього віку її ображав. Потім, коли вона стала дорослою, мала намір отримати його житло, в чому чоловік періодично відмовляв. Тому вона вигадала таку історію. І так як вона дівчина видна, гламурна, займається в модельному агентстві, вона шляхом обману увійшла в довіру до виконавця і підбила його на злочин".

Виконавцем злочину став 19-річний раніше судимий бердичівлянин, який погодився скоїти напад на чоловіка за 500 доларів. Юнака також затримано. Відносно обох підозрюваних триває кримінальне провадження за статтею 115 (умисне вбивство, вчинене на замовлення). Санкція статті передбачає покарання у вигляді позбавлення волі від 10 до 15 років або довічне ув’язнення.

ОНЛАЙН

Останні повідомлення

Высокий,си патичный молодой человек познакомит ься с ухоженной девушкой до 45 лет ...
Неділя, 17 червня 2018
Всім привіт!Маю бажання познайомит ись з дівчиною для дружби,спі кування,пр иємних...
Неділя, 17 червня 2018
Познайомлю сь з гарними дівчатами від 24 до 31 років . Чекаю ваших дзвінків (06 932 90 38
Неділя, 17 червня 2018

Надіслати повідомлення