facebook-24 vkontakte-24 youtube-24 googleplus-24 twitter-24 twitter-24
Четвер 27 квітня 2017

Зустріч бізнесу Житомира та контролюючих структур – налагодження діалогу

Щоб ознайомити суб’єктів малого підприємництва із новими вимогами законодавства, представники житомирської влади запросили бізнес до участі в круглому столі. Вже півроку при житомирській міській раді діє робоча міжвідомча комісія з питань детінізації доходів та відносин у сфері зайнятості населення. Щотижня представники цієї комісії відвідують підприємства та проводять роз’яснювальну роботу і моніторинг дотримання законів по відношенню до найманих працівників. Це не носить каральний характер, це, скоріше, профілактична робота на упередження порушень законодавства, каже начальник департаменту праці та соцзахисту населення міськради Вікторія Краснопір:

"Ми хочемо довести до представників бізнесу, що ніхто не прийде до них чисто з каральною функцією. Ми хочемо провести превентивну роботу, для того, щоб вони зрозуміли, що, дійсно, зарплату треба підвищувати до мінімальної, оскільки це не тільки соціальний захист самого працівника, а й можливість сплачувати податки до міського бюджету. Оскільки з міського бюджету фінансуються всі Програми розвитку міста, ми можемо сказати, що якщо роботодавці підвищують рівень зарплати, то від цього виграють всі жителі міста Житомира".

Однак, якщо з боку підприємців спостерігається жорстке ігнорування вимог законодавства, то, за словами Вікторії Краснопір, члени міжвідомчої комісії мають право передати документи до управління Держпраці в області для проведення позапланових перевірок. Начальник управління Держпраці в області Сергій Сечін розповів, що типовим порушенням є недотримання термінів виплати зарплати. Також він нагадав про підстави накладання штрафів на бізнес і назвав документи, де прописані всі ці норми. Підприємців попросив, в свою чергу, бути прискіпливими до інспекторів, які приходять з метою контролю – перш за все перевіряти їх самих на наявність потрібних документів, щоб не стати жертвами шахраїв:

"Спеціаліст повинен представитися, показати службове посвідчення, показати Наказ та Направлення на проведення перевірки. І якщо це позаплановий захід, роботодавець має право отримати документи, які стали підставою для перевірки, наприклад, скарги фізичної особи щодо порушення її прав".

У разі сумнівів підприємці можуть зателефонувати до обласного управління Держпраці чи міського департаменту праці і соцзахисту населення та з'ясувати особу перевіряючого. Також до цих структур запрошують звертатися і за роз’ясненнями з будь-яких незрозумілих питань.

Новини

  1. Facebook
  2. VK

ONLINE

Останні привітання

Поздравляю с днем рождения!П рестюк Лидию Михайловну . Желаю быть любимой, желанно...
Четвер, 27 квітня 2017
Привіт хвилька в цей чудовий день ми хочемо привітати з днем народження люблячу д...
Четвер, 27 квітня 2017
Дорогая мамочка Поздравляю с днем рождения! Счастья, радости, добра, Мира, мудрос...
Четвер, 27 квітня 2017

Надіслати привітання

Коментарі

Loading...
Loading...